بازیکنان می‌ترسند به پرسپولیس بیایند

ورزش سه نوشت:ستاره سابق تیم ملی فارغ از روزهای کنونی و پرحاشیه خود، یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود که اکنون نیز مورد توجه رسانه‌های خارجی قرار دارد.

سایت الکوره عراق اقدام به معرفی ستارگان تاریخ جام‌ملت‌های آسیا کرده و از ایران به ناصر محمدخانی بازیکن اسبق تیم ملی ایران و پرسولیس اشاره کرده و او را بازیکنی با کیفیت فنی بالا و قدرت دریبلینگ زیاد معرفی کرده است. همین مورد باعث شد تا در آستانه جام ملت‌های‌آسیا و به بهانه این انتخاب به سراغ ناصرمحمدخانی برویم و گفتگویی با او داشته باشیم که در ادامه می‌خوانید
خدا را شکر که هنوز در رسانه‌ها زنده هستم!
من در دوران حضور در تیم ملی روزهای خوبی را پشت سر گذاشتم و همراه با ایران توانستم به افتخارات زیادی دست پیدا کنم. بهترین گلزن جام ملت‌ها شدم، قهرمان بازی‌های آسیایی 90 پکن شدم و یک مقام چهارمی هم با تیم ملی در جام ملت‌ها به دست آوردم و این افتخارات باعث شده است که به این عنوان دست پیدا کنم و خدا را شاکر هستم که هنوز اسم من در رسانه‌ها آورده می‌شود و به من پرداخت می‌شود و یادم زنده است(باخنده).
باید نشان دهیم تیم اول آسیا هستیم
من به عنوان یک هوادار فوتبال و یک ایرانی امیدوارم که تیم ملی ایران قهرمان شود. ما مدت زیادی است که نتوانستیم در آسیا قهرمانی بیاوریم. همیشه دومٰ ، سوم و چهارم شده‌ایم اما مدتهاست که رنگ قهرمانی را ندیده‌ایم. تیم خوبی داریم ، تیمی داریم که منسجم است و در جام جهانی نیز بازی کرده و در عین جوانی تجربه لازم را هم دارد و امیدوارم که بتوانیم از این پتانسیل استفاده کنیم و قهرمان شویم زیرا وقتی می‌گوییم که تیم اول آسیا هستیم این را در عمل باید نشان دهیم و نشان دهیم که تیم اول آسیا هستیم.
نباید مثل دوران جام جهانی دفاعی بازی کنیم
من معتقدم شانس خوبی برای قهرمانی داریم. درست است که کار سختی داریم و تیم‌های قدرتمندی هم در آسیا وجود دارند که می‌توانند با ما رقابت کنند اما ما هم باید بتوانیم که شخصیت و قدرت فوتبال ایران را به رخ حریفان بکشیم. اعتقاد دارم که دیگر نمی‌توانیم مانند جام جهانی دفاعی بازی کنیم و دلخوش به اتفاقات فوتبالی باشیم. باید هجومی بازی کنیم و بتوانیم بر حریفان فشار بیاوریم. مردم انتظار دارند که ثمره حدود 8 سال کار کی‌روش در تیم ملی را ببینند. در حد توان و تا جایی که شده هم امکانات برای این تیم فراهم شده و امیدوارم که بتوانیم قهرمان شویم و دل مردم شاد شود.
هیچ ایرانی نیست که ته دلش با تیم ملی نباشد
همه‌ی مردم تیم ملی ایران را دوست دارند اما رفتارها و مصاحبه‌هایی که کی‌روش علیه پرسپولیس و برانکو انجام داد باعث شد تا این احساس بین هواداران فوتبال به وجود بیاید. به هر حال تیم پرسپولیس هواداران زیادی را در ایران دارد و نمی‌توان این موضوع را کتمان کرد. اما در حالت کلی هیچ ایرانی وجود ندارد که ته دلش با تیم ملی نباشد.
بازیکنان می‌ترسند به پرسپولیس بیایند
این بازیکن زمانی که شماره 10 پرسپولیس را می‌پوشید و در این تیم فیکس بود به تیم ملی ایران نیز دعوت نمی‌شد و آقای کی‌روش نظری روی او نداشت اما به محض اینکه از پرسپولیس رفت با وجود نیمکت نشینی و سکونشینی در تیم لهستانی به تیم ملی دعوت شده است. همچنین این مورد درباره صادق محرمی هم وجود دارد و می‌بینیم او هم از زمانی که از پرسولیس رفته به صورت مستمر به تیم ملی ایران دعوت می‌شود. همین موضوع باعث شده تا بازیکنان با ترس و لرز پرسپولیس را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کنند. ایشان فینال لیگ قهرمانان آسیا که یک ویترین برای فوتبال ماست را از نزدیک ندیده و پرواز خود را برای روز بعد از این مسابقه در نظر گرفته و در این مسابقه مهم که رییس فیفا و ای اف سی ودیگر مقامات هم حضور داشتند، حضور پیدا نکرده است.این موارد نشان می‌دهد که کی‌روش با پرسپولیس و برانکو مشکل شخصی و عناد دارد.
با درایت برانکو می‌توان دوباره قهرمان شد
همانطور که گفتید کادرفنی و در راس آنها آقای برانکو زحمت زیادی کشیدند تا تیم را با این شرایط سخت و با این محدودیت به موفقیت برسانند. من احساس می‌کنم که تیم در نیم فصل دوم با اضافه شدن بازیکنان جدید و درایت آقای برانکو می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم و باز هم قهرمان شویم.
بازگشت بازیکنان سابق دردی را دوا نمی‌کند
بازیکنان بسیار خوبی الآن در پرسپولیس حضور دارند و بازیکنان خوبی هم جذب تیم شده‌اند. فکر نمی‌کنم حضور آنها دردی از پرسپولیس دوا کند و نمی‌توانند جایگاهی در این تیم داشته باشند.
دور از فوتبال نیستم و تمرین می‌کنم
شرایطی که در گذشته برای من رخ داد باعث شد این اتفاق رخ بدهد و دیگر نمی‌خواهم به آن روزها برگردم و به آن فکر کنم. الآن هم در خدمت تیم پیشکسوتان پرسپولیس هستیم و زیر نظر آقای پروین تمرین می‌کنیم و دور از فوتبال نیستیم. قرار است فردا در ورزشگاه شهید کاظمی بازی کنیم و فکر می‌کنم اتفاق خوبی است که بازیکنان قدیم و جدید پرسپولیس دور هم جمع می‌شوند و صمیمت بین آن‌ها بالا می‌رود.

251 251

کد خبر 1214233

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =