آماده‌باش پلیس راهور پایتخت برای شب یلدا

ایسنا نوشت: جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آماده باش پلیس راهور برای ایمنی و روانسازی ترافیک معابر در شب یلدا خبر داد.

سرهنگ حسن عابدی دراین باره گفت:  با توجه به برگزاری مراسم شب یلدا و افزایش سفرهای درون شهری خانواده ها برای صله رحم و حضور در مهمانی های خانوادگی این شب طبیعتا از ساعات عصرگاهی تا نیمه های شب شاهد افزایش حجم ترافیک در معابر و راه ها هستیم.
وی با بیان اینکه در همین راستا نیز پلیس تدابیری را پیش بینی کرده است، گفت: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی امشب در مسیرها به خصوص مسیرهای بزرگراهی و میدان ها و فلکه ها مستقر شده و نسبت به روانسازی ترافیک اقدام خواهند کرد.
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین با بیان اینکه گشت های محسوس و نامحسوس پلیس نیز برای برخورد با تخلفات رانندگی در سطح معابر و برزگراه ها فعال است، گفت: ماموران ما با تخلفات حادثه ساز برخورد خواهند کرد و علاوه بر آن گشت های تست سلامت ما نیز در معابر حضور خواهند داشت.
عابدی از پیش بینی چندین دستگاه جرثقیل برای جابجایی خودروهای متخلف نیز خبر داد و افزود: به منظور جابجایی خودروهایی متخلف و برخورد با دیگر تخلفات رانندگی چندین دستگاه جرثقیل پلیس راهنمایی و رانندگی نیز امشب در معابر حضور خواهند داشت.
وی با بیان اینکه برخی از خانواده نیز پنج شنبه شب برای مراسم یلدا به دیدار بزرگترهای فامیل رفتند، اظهارکرد: شب گذشته حجم ترافیک در معابر تهران در مقایسه با مدت مشابه در هفته های گذشته افزایش داشت که البته ما نیز این موضوع  را پیش بینی کرده بودیم و به همین دلیل ماموران ما در معابر درآماده باش بودند.
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه آماده باش ماموران پلیس راهور برای شب یلدا تا نیمه های شب و تخلیه بار ترافیکی معابر ادامه خواهد داشت، اظهارکرد: لازم است شهروندان نیز زمان سفر درون شهری خود را مدیریت کنند تا در ترافیک معطل نشوند.
عابدی در مورد حرکت کامیون ها در پایتخت نیز گفت: ساعت حرکت کامیون ها در تهران در روزهای تعطیل از ساعت 24 آغاز می شود و امشب نیز کامیون ها تا قبل از ساعت 24 اجازه تردد در شهر را ندارند.
 

۴۲۲۳۸

کد خبر 1214829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =