هاشم‌زایی، نماینده تهران: باید درخانه به دنبال نفوذی‌ها بگردیم

ایسنا نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر بنده نیروهای امنیتی باید در جست‌وجوی نفوذی‌ها طیف گسترده‌تری را مدنظر قرار دهند. امروز باید در خانه به دنبال نفوذی‌ها باشیم.

عبدالرضا هاشم‌زایی با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری به مسئولان در خصوص اقدامات دشمن در سال ۱۳۹۸ بیان کرد: ما باید نفوذ را در جامعه بهتر تعریف کنیم، چرا که امروز اکثر ما فکر می‌کنیم که نفوذی کسی است که با شمشیر روبه‌روی ما می‌ایستد در حالی که نفوذی با چهره خودی جلو می‌آید.

وی در ادامه اظهار کرد: از نظر بنده نیروهای امنیتی باید در جست‌وجوی نفوذی‌ها طیف گسترده‌تری را مدنظر قرار دهند و در خانه به دنبال نفوذی‌ها باشد. در بعضی از تصمیمات خلق‌الساعه در زمینه‌ی مسائل مختلف نفوذی‌ها نقش دارند. بعضی از تصمیمات ممکن است از روی ناپختگی باشد، اما بعضی دیگر به دنبال نفوذ جریان‌های نفوذی است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر منافع ملی برای همه اقشار و جناح‌ها با خط و خطوط‌های مختلف سیاسی به درستی تعریف شود می‌توان حول منافع ملی با اختلاف‌سلیقه‌های مختلف متعهد بایستیم. ما نمی‌توانیم از جناح‌های سیاسی بخواهیم که اختلاف دیدگاه نداشته باشند، ولی اگر منافع ملی را به درستی تعریف کنیم می‌توانیم حول آن متعهد بایستیم و اعتماد عمومی را به مردم بازگردانیم.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1215045

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • یکی IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
    3
    در خانه ملت هم بگردید بد نیست.