روانبخش عضو جبهه پایداری: اصلاح‌طلبان به «رادیکالیسم» روی آورده‌اند

فارس نوشت: عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: اصلاح‌طلبان می‌خواهند در یکسال باقی‌مانده تا انتخابات مجلس، از طریق شعارهای تند و افراطی علیه دولتی که خودشان ایجادکننده آن بوده‌اند، نقش اپوزیسونی بگیرند و آن‌ها فکر می‌کنند حافظه ملّت ایران کم است و دوباره می‌توانند در انتخابات، هم‌چنان نقش اوّل را بازی کنند.

حجّت‌الاسلام قاسم روانبخش، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در تشریح راهبرد اصلاح‌طلبان برای بازگشت به قدرت گفت: اصلاح‌طلبان می‌خواهند در یکسال باقی‌مانده تا انتخابات مجلس، از طریق شعارهای تند و افراطی علیه دولتی که خودشان ایجادکننده آن بوده‌اند، نقش اپوزیسونی بگیرند و آن‌ها فکر می‌کنند حافظه ملّت ایران کم است و دوباره می‌توانند در انتخابات، هم‌چنان نقش اوّل را بازی کنند و مجلس و دولت را با شعارها و رفتارهای سیاسی دیگری در اختیار بگیرند.

وی با بیان اینکه راهبرد اصلاح‌طلبان جواب نمی‌دهد، اظهار داشت: آن‌ها راه دیگری ندارند و فکر می‌کنند اگر با همین فرمان همراه با دولت جلو بروند،‌ مرگ سیاسی‌شان قطعی است. همچنین فکر می‌کنند اگر یک مقدار لبه انتقاداتشان به دولت را  تیز کنند و حرکت‌های رادیکالی انجام دهند شاید بتوانند میدان را از دست منتقدان قبلی دولت بگیرند.

روانبخش با یادآوری تهمت‌هایی که در سال‌های اخیر به منتقدان دولت زده شد، اظهار داشت: مردم دارند می‌بینند، حرف‌هایی که منتقدان می‌زدند درست بوده و اصلاح‌طلبان با انواع ناسزاها آن‌ها را نوازش می‌کردند برای اینکه بتوانند میدان را از دست منتقدان بگیرند تا نتوانند در آینده معرکه‌گردان میدان سیاست بشوند. اصلاح‌طلبان فکر می‌کنند اگر مقداری نقش رادیکالیسم بگیرند، اثرگذار خواهد بود، ولی بعید است ملّت ایران به این زودی عملکرد آن‌ها را فراموش کنند و در بازی دیگری که آن‌ها می‌خواهند انجام دهند قرار بگیرند.

214214

کد خبر 1215326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =