مسابقات فوتسال جام شهر پاک در یاسوج آغاز شد

با حضور سرمربی تیم ملی فوتسال ایران ، شهردار یاسوج ، اعضای شورای شهر و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی مراسم افتتاحیه مسابقات فوتسال جام شهر پاک در یاسوج برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج، شهردار یاسوج شنبه شب در آیین افتتاحیه مسابقات جام شهر پاک در شهر یاسوج، گفت: ۵۶ تیم در قالب ۱۴ گروه در این جام به رقابت می پردازند.

نستهن مقدم افزود: ظرفیت سازی در حوزه فوتسال، توسعه فرهنگ شهر پاک و معرفی استعداد ها از جمله هدفگذاری خروجی های این مسابقات است.

مقدم با اشاره به حضور سرمربی تیم ملی فوتسال در آیین افتتاحیه رقابت ها، ابراز داشت: مستند سازی مناسبی از این رقابت ها برای معرفی استعداد های فوتسال استان به سطح کشور انجام می شود.

مقدم از اعزام تیم منتخب رقابت ها برای مصاف با تیم های مطرح کشوری خبر داد و بیان کرد: توسعه ورزش استان و فرهنگ سازی شهروند محور نیز اجرایی خواهد شد.

شهردار یاسوج با بیان اینکه در دنیا رقابت برای معرفی شهرهای خلاق است، گفت: توسعه مباحث مختلف فرهنگی، ورزشی و اجتماعی به رشد و نشاط جامعه کمک می کند.

وی گسترش ورزش همگانی را از دیگر اقدامات هدفگذاری شده دانست و ابراز داشت: شهرداری و شورای شهر یاسوج برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی را هدفگذاری و اجرایی خواهند کرد.

46

کد خبر 1215440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =