۰ نفر
۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
دلار امروز چقدر قیمت خورد؟

قیمت دلار امروز در بازار تهران به اندکی بالاتر از ۱۰ هزار تومان رسید و هر دلار آمریکا به قیمت ۱۰ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

 به گزارش خبرآنلاین، صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۰ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو  نیز در صرافی‌های دولتی ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است.

همچنین، یورو در مرکز مبادلات ارزی با کاهش قیمت ۴۷۸۳ تومان، ‌ درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و پوند انگلیس نیز ۵۳۲۲ تومان  فروخته می‌شود.

ارز مسافرتی چقدر قیمت خورد؟

امروزشعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی یورو را با قیمت ۱۱ هزار و ۷۳۳ تومان و ۹ ریال به مسافران می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان می رسد. قیمت فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی نسبت به دیروز ۱۴۲ تومان افزایش یافته است.

بانک ها دلار را چند می خرند؟

 در عین حال امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۰ هزار و ۹ تومان و یک ریال، قیمت یورو را ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و ۲ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۲ هزار ۶۸۵ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

قیمت خرید دلار نسبت به دیروز ۱۰۹ تومان، قیمت یورو ۱۳۸ تومان و قیمت پوند ۱۴۰ تومان نسبت به دیروز افزایش یافته است.

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1215757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =