ایران نوشت:پسر جوان که در یک میهمانی عصرانه پس از خوردن مشروب الکلی دوستش را با چاقو به قتل رسانده بود با پای خود به اداره آگاهی رفت.

این حادثه خونین هفته گذشته به کلانتری کمالشهر گزارش شد. خیلی زود مأموران در صحنه جنایت که یک خانه مجردی بود حضوریافتند و با جسد پسر جوانی به نام مصطفی 25 ساله روبه‌رو شدند.

به دستور بازپرس کشیک قتل جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و درنخستین تحقیقات کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم جنایی دریافتند که این جنایت زمانی رخ داده است که چهار پسر جوان در یک میهمانی عصرانه شرکت کرده بودند.

شاهدان ماجرا مدعی شدند که یکی از دوستانشان به‌نام سعید مرتکب قتل شده و فرار کرده است. سرهنگ نادر بیگی- رئیس پلیس آگاهی استان البرز- در این باره به خبرنگار حوادث «ایران» گفت: درحالی که ردیابی‌ها برای دستگیری متهم فراری در دستور کار قرار گرفته بود متهم با پای خود به کلانتری رفت و اعتراف کرد.
سعید 26ساله در نخستین بازجویی‌ها گفت: هنگامی که مشروب خوردم عقل از سرم پرید دوستانم پیشنهاد دادند با هم کشتی بگیریم اما سر همین موضوع دعوایمان شد و از آنجا که من یک چاقوی ضامن دار در جیب داشتم عصبانی شده و با چاقو ضربه‌ای به سینه مصطفی زدم و از ترس فرار کردم. وی که بشدت پشیمان بود گفت: اگر چاقو همراهم نبود هیچ وقت این اتفاق نمی‌افتاد.

بدین ترتیب متهم بازداشت شد و برای تحقیقات بیشتر در اختیارپلیس قرار گرفت.  

23302

کد خبر 1215938

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =