افزایش کشفیات و کاهش وقوعات می تواند در ارتقاء احساس امنیت در جامعه موثر و نقش آفرین باشد

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه رویکرد پلیس کاملا علمی و عملی شده ، گفت: سرعت و دقت در کشف علمی جرائم از اولویت های کاری پلیس استان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار"غلامعباس غلامزاده" در قرارگاه تشدید مبارزه با سرقت فرماندهی انتظامی استان پیشگیری از وقوع جرائم را نیازمند مدیریت علمی برشمرد و خاطر نشان کرد: پلیس بایستی در شناخت شگرد های مجرمین و جغرافیا و آماج جرم به روز باشد تا بتواند از این طریق اشرافیت کامل انتظامی و هوشیاری پلیس خودش را در شناخت و تشخیص اقدامات بعدی مجرمین داشته باشد .

 وی در ادامه گفت : توجه به دستگیری سارقین و کشف دو موضوع مهم در پیشگیری از وقوع جرائم می باشد تا زمانی که مجرمین دستگیرنشوند و اموال کشف نگردد مجرمین و سارقین در انجام اقدامات مجرمانه خودشان احساس امنیت بیشتری خواهند نمود و ما در کنترل جرم از مجرم عقب خواهیم ماند .

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه افزایش کشفیات پلیس باعث کاهش وقوعات جرم می شود،عنوان کرد: کاهش فاصله کشف تا وقوع در دستور کار پلیس است.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در پایان با اشاره به توفیقات پلیس استان در انجام مأموریت ها، تأکید کرد: افزایش کشفیات و کاهش وقوعات می تواند در ارتقاء احساس امنیت در جامعه موثر و نقش آفرین باشد.

46
 

کد خبر 1216011

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =