نامه احساسی جواد نکونام برای هوادارن نساجی مازندران

جواد نکونام بعد از اینکه هدایت پیکان را بر عهده گرفت، نامه‌ای برای هواداران تیم سابقش یعنی نساجی مازندران نوشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جواد نکونام سرمربی سابق نساجی مازندران بعد از جدایی از این تیم، نامه‌ای احساسی برای هواداران این باشگاه منتشر کرد که متن آن را می‌خوانید:
سلام به هواداران نساجی کبیر
روز اول که وارد ورزشگاه وطنی شدم و شما عاشقان را دیدم مو به تنم سیخ شد و آنجا معنی و مفهوم عشق به تیم را فهمیدم. شما عاشقان نساجی هستید. ٩ بازی با امید و انگیزه وارد زمین شدیم.
کنار هم، با هم و توکل بر خدا و زحمات بازیکنان، تمام مسولان تیم و کادر فنی توانستیم موفق شویم و ثابت کردیم که می‌شود با کار، تلاش و البته معجزه الهی به هر آنچه خواست رسید. وقتی ما آمدیم گردی از ناامیدی در شهر پاچیده شده بود ولی دست به دست هم، یک معجزه بزرگ را رقم زدیم... صعود بعد از ٢٤ سال. حتی اگر بخواهید روزهای ٢٤ سال را بشمارید خسته خواهید شد ولی  همه با هم توانستیم. چون شما عاشقان در کنار تیم بودید. امسال می‌دانستم فصل سختی خواهد بود. در ابتدای فصل پیشنهاداتی بود و خیلی‌ها به من گفتند مثل یک برنده نساجی را ترک کن ولی ماندم تا ثابت کنم می‌توان کار خوب انجام داد. حتی در برهه‌ای از فصل که فشارها زیاد بود و پیشنهاداتی به دستم رسید، باز هم ماندم چون دوست نداشتم تیم را در شرایط بدی رها کنم‌. اگر دنبال منافع خودم بودم می‌رفتم تا کار برای مربیان بعدی سخت و سخت‌تر شود. ولی ایستادم چون ایستادگی را از شما هواداران یاد گرفتم. شما ٢٤ سال پای عشق‌تان ایستادید و می‌توانید برای همه الگو باشید. با تمام ناداوری‌ها و اشتباهات سهوی داوران عزیز ما نیم فصل را پشت سر گذاشتیم ولی خوب می‌دانید که اگر ٣ امتیاز از ١٢ امتیاز که حقمان بود را می‌دادند الان در جدول ششم بودید ولی... این را همیشه به بازیکنانم گفتم که یک حس عجیبی به نساجی دارم. تمام تلاشم این بود که با جذب نفرات جدید بتوانیم پر قدرت برای نیم فصل دوم حاضر شویم ولی یک دست صدا ندارد... لیاقت شما بیشتر از اینهاست و قطعاً اگر راه درست در پیش گرفته شود این تیم می‌تواند هر سال یکی از مدعیان همیشگی لیگ باشد.
من برای شما و در کنار شما مبارزه کردم. تلاش کردیم با کار حرفه‌ای خیلی از کمبودها جبران شود. ولی نتوانستم با بی توجهی به شما عاشقان کنار بیایم و تصور کردم رفتن من راهی‌ست برای آنکه به نساجی توجه شود. تا روزی که ما بودیم و اصرار داشتیم به نساجی باید کمک شود هیچکس پیشقدم نشد. ولی تا تصمیم به استعفا گرفتم، همه از کمک به نساجی گفتند، حتی کسانی که در چند ماه گذشته یک بار از ما حال و احوال تیم را نپرسیدند و توجهی به مشکلات‌مان نداشتند. من با کسانی همسو هستم که برای موفقیت مبارزه کنند و متعهد باشند. رفتن برایم سخت بود ولی این اتفاق رخ داد و هر آمدنی همیشه یک رفتنی دارد. بارها و بارها گفتم اسم نساجی از همه ما بزرگتر است و این باشگاه بزرگ و ریشه‌دار است که همیشه باقی می‌ماند. اینجا یک بار دیگر از شما هواداران، بازیکنانم که با تعهد کامل برای تیم مبارزه کردند، تمام مسئولان باشگاه از جمله مالکان و مدیرعامل نساجی تشکر می‌کنم. ازشما هواداران خداحافظی نمی‌کنم چون بر خواهم گشت و شما را خواهم دید.
نمی دانیم کی ولی حتماً
دوستدار شما
جواد نکونام 24

43257

کد خبر 1216840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =