سرمربی عراق کری‌خوانی را شروع کرد: بازی با یمن سخت‌تر از بازی با ایران است

سرمربی تیم ملی فوتبال عراق معتقد است بازی با یمن و ویتنام در گروه برای آن‌ها بازی سخت‌تری است.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری خبرآنلاین، تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق در جام ملت‌های آسیا با تیم‌های ایران، ویتنام و یمن هم گروه شده است، عراقی‌ها باید در بازی نخست خودشان به مصاف ویتنام بروند.

کاتانچ ، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق درباره ارزیابی خود از گروه D رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: چیزی که برای ما مشخص است، این است که هر بازی در جام ملت‌های آسیا سخت است و دشواری‌های خاص خودش را دارد. اگر روز بدی داشته باشید شکست خواهید خورد. از نظر من سخت‌ترین بازی‌ها برابر یمن و ویتنام است. آن‌ها می‌خواهند نشان دهند که شایسته حضور در جام ملت‌ها هستند. هم آن‌ها می‌جنگند و هم ما. هیچ چیز مشخص نیست.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق در بخش دیگری از صحبت‌هایش، اضافه کرد:  ما مثل تیم‌های ژاپن، کره و یا ایران نیستیم. آن‌ها بازیکنان‌شان در لیگ‌های بهتری بازی می‌کنند و ما چنین شرایطی نداریم. تنها چیزی که می‌توانم در این باره بگویم این است که بازیکنان ۱۰۰ درصد توان‌شان را در این رقابت‌ها به کار گیرند. فوتبال بازی بسیار پیچیده‌ای است. من تنها چهار ماه است که در تیم‌ ‌ملی عراق حضور دارم و می دانم که بازیکنان بسیار متحد و خوشحالی دارم.

256 43

کد خبر 1217179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =