کارکنان مادیران با تصمیم هیات مدیره، صاحب بیش از 12.5 میلیون سهم این شرکت تازه وارد به بورس شدند.

به گزارش رسیده از واحد سهام شرکت مادایران با تصمیم هیات مدیره بالغ بر دوازده میلیون و 575 هزار سهم  معادل 1.04 درصد از کل سهام شرکت به کارکنان این شرکت تعلق گرفت.

این واگذاری روز شنبه طی مراسمی با حضور اعضای هیات مدیره و در جمع کارکنان عملیاتی شد و به این ترتیب تمامی کارکنان شرکت مادیران امروز سهامدار این شرکت محسوب می شوند.

بنابرهمین گزارش قیمت سهام کارکنان با توجه به کشف قیمت 3650 ریالی سهام شرکت در عرضه اولیه ( که در پنجم آذرماه که صورت گرفت) تعیین شده است که البته با تخفیفی اندک بنا بر تصویب هیات مدیره به کارکنان تعلق خواهد گرفت.

مهندس ثقفی مدیرعامل شرکت مادیران در این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای تبدیل مجموعه به یک شرکت سهامی عام  پیشرو در صنایع الکترونیک کشور در مورد هدف از سهامدار کردن کارکنان شرکت گفت: مهمترین دارایی مادیران همیشه منابع انسانی بوده و تمام کسانی که درطول سالیان گذشته همراه مادیران بوده اند مشمول این طرح شده اند، کسانی که امروز هستند و حتی کسانی که بازنشست شده اند. این پیامی واضح و محکم از سوی سهامداران و هیئت مدیره به همکاران است که نقش آنها در رسیدن به جایگاه کنونی دیده شده است.

وی در ادامه تاکید کرد: طبیعی است با این اقدام، منفعت حاصل از تلاش همکاران در رشد و سود آوری شرکت به طور مستقیم منجر به افزایش منافع خودشان خواهد بود. 

ثفقی در مورد چشم انداز فعالیت های آتی شرکت گفت: به زودی با راه اندازی کارخانه لوازم خانگی سبد کاملتری از محصولات برای عرضه خواهیم داشت و اینبار نیز با تکیه بر شعار همیشگی "کیفیت بسیار خوب در قبال قیمت مناسب" اطمینان داریم توسعه بیشتر بازار را شاهد خواهیم بود.

مدیرعامل مادیران همچنین با اشاره به استقبال صورت گرفته از سهام این شرکت در بورس افزود: ما از سیصد هزار نفری که در عرضه اولیه به مادایران پیوستند تشکر می کنیم و خود را متعهد به حفظ منافع ایشان دانسته و حداکثر تلاش خود را برای سود رسانی به ایشان به عمل خواهیم آورد تا همراه ما باقی بمانند.

وی در پایان از همکاران خود و نیز تمامی 1000 نمایندگی فروش مادیران در سراسر کشور به جهت  حمایت ایشان از تحقق اهداف شرکت تشکر کرد.

2121

کد خبر 1217286