امید عراق به ستاره‌های پرسپولیس و استقلال در جام ملت‌ها

حضور ۲ بازیکن فعال در لیگ برتر ایران (بشار رسن و طارق همام) در لیست نهایی سرچکو کاتانتس سرمربی تیم ملی فوتبال عراق برای رقابت در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ دیده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛بازی درخشان هردو بازیکن در رده باشگاهی و در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده است که نظر سرمربی اسلوونیایی تیم ملی عراق روی این دو بازیکن مثبت باشد.روز پنج شنبه بود که لیست نهایی تیم ملی عراق توسط فدراسیون فوتبال این کشور به کنفدراسیون فوتبال ارسال شد که در آن نام بشار و طارق هم دیده می شود. عراقی ها که در گروه D  رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با تیم‌های ایران، یمن و ویتنام در یک گروه قرار دارند امید زیادی به دو بازیکن خودشان دارند که در لیگ ایران بازی می کنند. در نظر سنجی های مختلف که در سایت های خبری عراقی دیده می شود مردم فوتبالدوست عراق نظر داده اند که با توجه به حضور این دو بازیکن در لیگ ایران و شناختی که نسبت به بازیکنان ایران دارند می تواند هم در این بازی و هم در سایر بازی ها ستاره جام ملت ها لقب بگیرند.

البته در این نظر سنجی ها خیلی از مردم عراق امید زیادی به قهرمانی کشورشان ندارند و تیمشان را حداکثر تا نیمه نهایی جام ملت ها می بینند. در گروهی که عراقی ها قرار دارند غیر از ایران یمن و ویتنام قرار دارند. بیشتر عراقی ها بر این باورند که تیم شان به همراه ایران به مرحله بعدی صعود می کند و آنها شانس این را دارند که تا مرحل نیمه نهایی هم بالا بروند. کمتر از 10 روز دیگر رقابت های جام ملت ها آغاز می شود و باید دید که کدام تیم جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد. در دوره قبلی جام ملت ها استرالیایی ها توانستند این عنوان را برای نخستین بار از آن خودشان کنند.

251 251

کد خبر 1217442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =