باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد گفت: فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تصادف ماشین رئیس دانشگاه و دانشجویان در حال انتشار است و برخی از رسانه‌های ضد انقلابی مدعی شدند که ماشین دکتر طهرانچی با دانشجویان تصادف کرده است.

صالح اسکندری ، مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد با بیان اینکه این موضوع را قویا تکذیب می‌کنیم، اظهار کرد: درحال حاضر رئیس دانشگاه آزاد به همراه دادستان کل کشور در محل یادبود دانشجویان جانباخته حضور دارند و موضوعی مبنی بر تصادف عمدی خودروی دکترطهرانچی و تعدادی از دانشجویان به هیچ وجه صحت ندارد.

وی ادامه داد: خودروی حامل یکی از مسئولین دانشگاه در حال رفتن به سوی محل حادثه بوده است که در همان هنگام تعدادی از دانشجوانی که داغدار دوستان خود هستند اطراف ماشین جمع می‌شوند و در این فیلم به گونه‌ای نشان داده شد که گویی خودرو عمدا به دانشجویان برخورد کرده که اصلا به این صورت نیست.

اسکندری افزود: البته در این فیلم به درستی نشان داده نشده که این خودرو متعلق به رئیس دانشگاه آزاد است و نمی‌توانیم بگوییم حتی تجمع دانشجویان در اطراف خودرو هم منصوب به ماشین رئیس دانشگاه آزاد است شاید آن اتومبیل متعلق به یکی از اساتید بوده است.

مدیر رسانه‌های دانشگاه آزاد یادآوری کرد: انتظار ما از برخی رسانه‌های داخلی این است که دنباله رو اخبار واهی و التهاب آفرین که از سوی برخی رسانه‌های ضد انقلاب منتشر می‌شود نداشته باشند.

۴۲۴۲

کد خبر 1217709

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =