ادامه حواشی پخش صحنه مستهجن یک فیلم/ برکناری مدیر صداوسیمای مرکز کیش

پیرو انتشار یک فیلم سانسور نشده در مرکز صداوسیمای کیش، علی عسکری، رییس سازمان صداوسیما، مدیرکل صداوسیمای آن جزیره را اخراج کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روابط عمومی صداوسیما با انتشار بیانیه‌ای از اخراج علیرضا نجابت، مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش خبر داد. 

در بیانیه روابط عمومی صداوسیما آمده است: «در پی اهمال و بی‌توجهی در نظارت پخش یک فیلم سینمایی خارجی در مرکز کیش که منجر به انتشار تصاویر ضد فرهنگی در آن جزیره شد، با دستور دکتر علی عسکری، رییس رسانه ملی، مدیرکل صدا وسیمای مرکز کیش برکنار شد.

رییس سازمان صدا وسیما در نامه‌ای به معاون امور استانها بر بررسی دقیق این اتفاق در مرکز صیانت و حفاظت سازمان صداوسیما تاکید کرده است.

دکتر علی عسکری در ادامه این دستور با اشاره به لزوم شناسایی و کشف عوامل این اتفاق در سریع‌ترین زمان خطاب به معاون امور استان‌ها، افزود: «لازم است با همکاری مرکز صیانت و حفاظت سازمان، موضوع بررسی و نسبت به کشف عوامل و دلایل آن و برخورد جدی با متخلفان و معرفی آنها به مراجع قانونی اقدام کنید.»

در همین ارتباط، علی دارابی، معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما، در حکمی، سید حمید طاهری را به‌عنوان سرپرست صدا و سیمای مرکز کیش منصوب کرد.

در حکم معاون امور استان‌های صداوسیما آمده است: «از شما می‌خواهم با جدیت، نظارت موثر و کارآمد، حوزه مآموریت‌تان را مدیریت و اداره کنید و از همه معاونان، مدیران و کارکنان مرکز هم انتظار دارم نهایت همکاری و همراهی را با جنابعالی به عمل آورند.»

در بخش دیگری از حکم دارابی، از تلاش‌ها و خدمات علیرضا نجابت در سمت مدیریت قبلی مرکز کیش قدردانی شده است.

۵۷۵۷

کد خبر 1217741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 8
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 14
  • پريسا IR ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
    367 4
    چقدر جالب...پخش يك فيلم مستهجن مي تونه منجر به بركناري مدیرکل صدا وسیمای مرکز کیش بشه اما مردن دانش آموزان در مدرسه و مردن دانشجويان علوم و تحقيقات هيچ كدوم نمي تونه منجر به بركناري مدير كل آموزش و پرورش استان و رياست دانشگاه آزاد بشه...چقدر اولويت هاي ما عجيب و غريبند
    • RO ۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
      72 0
      این تیپ ری اکشن ها طبیعیه شده دیگه و مملکت ما. اگر غیر از این بود باید تعجب میکرد، شین آباد و دانش آموزان مدرسه تهران و پلاسکو و سانچی و زلزله و ووو..... اینهاست که فراموش میشوند و کسی برای آنها پاسخگو نیست
    • IR ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
      8 0
      یا منجر به برکناری وزیر آموزش و پرورش
    • IR ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
      12 0
      حادثه قطار رو هم اضافه کنید
  • ۱۲۳ IR ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
    91 2
    وای چه مهم پس دانشجوهایی ک کشته شدن و دانش آموزانی ک سوختن باید رییس دانشگاه آزاد و وزیر آموزش و پرورش برکنار بشن
  • IR ۰۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
    19 1
    در برخورد با انسان هایی که در دانشگاه آزاد کشته شدند چ کردند ؟ آیا این عمل از آن عمل کم رنگ تر بود؟!!!
  • تقی IR ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
    8 0
    کاشکی به بقیه مشکلات حاددیگر مملکت نیز چنین رسیدگی میکردید
  • IR ۱۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
    9 0
    صحنه مستهجن!!