اخبار ضد و نقیض از خداحافظی وزیر بهداشت

مهر نوشت: در حالی که برخی رسانه ها خبر از خداحافظی وزیر بهداشت در جلسه شورای معاونین وزراتخانه می دهند، مشاور هاشمی اعلام کرد که وی مشغول انجام امور جاری این وزارت است.

شایعه استعفای حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابتدای هفته جاری در محافل سیاسی و رسانه ای مطرح می شد، تا این که الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در صفحه توئیتر شخصی اش خبر رسما این خبر را اعلام کرد.

پس از آن، برخی دیگر اعضای کمیسیون بهداشت مجلس این مسئله را تایید کردند. تا این که پیش از ظهر امروز برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبر از خداحافظی قاضی زاده هاشمی در جلسه شورای معاونین وزارتخانه دادند. 

در همین حال مسئولین وزارت بهداشت و نیز شورای اطلاع رسانی دولت در تایید یا رد این خبر اظهار نظر مشخصی را اعلام نکردند.

در این زمینه عباس زارع‌نژاد مشاور وزیر بهداشت با اشاره به اخباری که در شبکه‌های مجازی پیرامون موضوع استعفای وزیر بهداشت مطرح شده است، گفت: وزیر بهداشت طبق هفته‌های گذشته، صبح دوشنبه در جلسه شورای معاونین وزارتخانه حضور داشت.

وی همچنین از برنامه بازدید وزیر بهداشت بعد از پایان جلسه شورای معاونین خبر داد و افزود: پس از پایان جلسه شورای معاونین نیز وزیر بهداشت دو برنامه بازدید نیز داشت.

زارع‌نژاد در رابطه با اخباری مبنی بر اینکه شنیده می‌شود وزیر بهداشت صبح دوشنبه با حضور در وزارتخانه از سِمَت خود خداحافظی کرده است، تصریح کرد: آنچه مسلم است وزیر فعلاً در محل کار خود حضور داشته و نمونه آن نیز شرکت در جلسه شورای معاونین بوده است.

۴۲۲۳۸

کد خبر 1218028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =