امام جمعه موقت تهران: سکولارهای غرب گرا موجب ایجاد مشکلات اقتصادی کشور شده اند

امام جمعه موقت تهران گفت: مشکلات اقتصادی امروز کشور به دلیل فعالیت عده ای سکولار غرب گرا ایجاد شده است.

حجت الاسلام کاظم صدیقی دوشنبه شب در مراسم بزرگداشت مرحوم سید محمود هاشمی شاهرودی که در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهارکرد: علما در جبهه مقابله با جهل در خط مقدم قرار دارند و قرآن کریم نیز در برخی آیات به این مهم اشاره دارد.

وی افزود: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و شهدا مدیون فقها هستند که مسیر جهاد را به این افراد نشان دادند و آنها را از اجر و ثواب این راه باخبر کردند.  

امام جمعه موقت تهران گفت: آیت الله شاهرودی در ۳ مکتب دارای درجه اجتهاد بود که یکی از آنها مکتب آیت الله خوئی بود که ایشان جزو فقها و افتخارات تشییع هستند و آقای شاهرودی  نزد این فرد رشد کرده است.

صدیقی خاطرنشان کرد: آقای شاهرودی همچنین در مکتب سید محمد صدر که در ابعاد مختلف خبره بود و انسان به تمام معنا مشرف به مسائل زمان بود و طبیبانه برای دردهای جامعه نسخه می نوشت نیز پرورش یافت.

وی بیان کرد: با تاکید آیت الله صدر آقای شاهرودی در کلاس های درس امام خمینی(ره) حاضر شد و به شاگردی ایشان نیز پرداخت و همزمان همراه دیگر برادرانش در عراق مشغول مجاهدت بود و با رژیم وقت به مبارزه می پرداخت.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: پس از چند سال بعد با دستور آیت الله صدر آقای شاهرودی به کویت می رود و از آنجا به ایران می آید و در مکتب امام خمینی(ره) قرار می گیرد و بعد از رحلت امام به کمک رهبر معظم انقلاب می شتابد. 

صدیقی تاکید کرد: آیت الله شاهرودی  مجتهدی بود که می توانست نظرات اسلامی را تفسیر کند و با این درجه علمی در هر سنگری که نیاز بود  مشغول خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

وی در ادامه تاکید کرد: غرب گراها امروز  اقتصاد کشور را به جایی رساندند که مردم رنج می برند و اگر این افراد از آیت الله شاهرودی آموخته بودند و نسخه های شفا بخش رهبری را در دولت ها اجرا می کردند  امروز این مشکلات را شاهد نبودیم.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: این مشکلات به دلیل فعالیت  فتنه ها گرها و سکولارها در کشور ما ایجاد شده  است و آنها کاری کرده اند که زندگی برای عده ای سخت شده است.

2929

کد خبر 1218116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =