سال آینده بخشی از پروژه های عمرانی به بخش خصوصی واگذارمی شود

ایرنا نوشت: نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور رییس سازمان برنامه و بودجه در نشست این کمیسیون خبر داد و گفت: بر اساس گزارش نوبخت، بودجه عمرانی کشور در سال 98 حدود 62 هزار میلیارد تومان برآورد شده و قرار است بخشی از پروژه های آن نیز به بخش خصوصی واگذار شود.

سیداحسن علوی در تشریح نشست کمیسیون عمران مجلس افزود: نشست امروز با حضور محمدباقر نوبخت و با هدف بررسی عملکرد 9 ماهه قانون بودجه سال جاری و بررسی کلیات لایحه بودجه سال 98 برگزار شد.
نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست همچنین نوبخت گزارشی درباره عملکرد دولت در تخصیص اعتبارات عمرانی در سال 97 و برنامه های پیش رو، برای تعیین بودجه عمرانی در سال آینده ارائه کرد و پس از آن اعضای کمیسیون عمران سوالاتی را درباره اقدامات بودجه دولت و سازمان برنامه در بحث بودجه ریزی مطرح کردند.
بودجه عمرانی کشور در سال 98 حدود 62 هزار میلیارد تومان برآورد شده است
بر اساس گزارش رئیس سازمان برنامه و بودجه؛ بودجه عمرانی کشور در سال 98 حدود 62 هزار میلیارد تومان برآورد شده، از این رو اعتبارات عمرانی در سال آینده نسبت به سال 97 نه افزایش یافته و نه کاهش خواهد یافت.
علوی بیان کرد: بر اساس گزارش رئیس سازمان برنامه و بودجه؛ بودجه عمرانی کشور در سال 98 حدود 62 هزار میلیارد تومان برآورد شده، از این رو اعتبارات عمرانی در سال آینده نسبت به سال 97 نه افزایش یافته و نه کاهش خواهد یافت.

بخشی از پروژه های عمرانی در سال آینده به بخش خصوصی واگذار می شود
این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس همچنین نوبخت قول داد که در سال 98، بخش اعظمی از پروژه های عمرانی به بخش خصوصی واگذار شود، زیرا بر اساس گزارش های واصله در سال 97، هیچ یک از پروژه ها واگذار نشده است.
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس افزود: در نشست امروز همچنین روند تخصیص اعتبارات بخش آب و فاضلاب و منابع آب در 9 ماهه سال جاری مورد بررسی و بحث قرار گرفت، همچنین میزان بودجه این بخش در سال 98 مورد رسیدگی قرار گرفت.
۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1218457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =