فلاحت پیشه: سیاست ایران جلوگیری از بحران و تنش‌زدایی است/عصر ترامپ به خاطر افراطی گری نمی‌ماند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران بنایی بر افراطی‌گری ندارد گفت: سیاست ما جلوگیری از بحران و تنش‌زدایی است.

 حشمت‌الله فلاحت‌پیشه امشب در نشست فعالان اقتصادی استان کرمان با اشاره به اینکه به هر استانی که می‌رویم با فعالان اقتصادی در آن استان جلسه داریم اظهار داشت: اعقاد ما بر این است که تصمیمات ما بر فعالان اقتصادی آثار مهمی دارد.

وی با بیان اینکه اصل افراط نمی‌ماند و سیاست افراطی‌گری پایدار نیست افزود: عصر ترامپ به این واسطه نمی‌ماند و ما باید این دوران را پشت سربگذاریم تا پایداری ما حفظ شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران بنایی بر افراطی‌گری ندارد گفت: سیاست ما جلوگیری از  بحران و تنش‌زدایی است.

وی با بیان اینکه متاسفانه آثار قوانین و سیاست‌های ما در حوزه اقتصادی دیده نمی‌شود عنوان کرد: جلسه‌ای برای استان کرمان در کمیسیون امنیت مجلس در ارتباط با مسائل اتباع خارجه و همچنین مسائل اقتصادی گذاشته و در حوزه‌های مختلف بررسی می‌شود.

فلاحت‌پیشه با اشاره به اینکه در مباحث پیمان سپاری ارزی و مسائلی از این دست را در همه استان‌ها داریم بیان کرد: در این حوزه هم دولت و هم صادرکنندگان به نحوی حق دارند.

وی با مسائل و مشکلات حوزه محصول پسته و خسارات ان اشاره کرد و گفت: این مسائل با کمک نمایندگان استان کرمان در مجلس پیگیری می‌شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه منابع مالی ما به واسطه قیمت نفت و صادرات تا حدی تقویت شده است گفت: موضوع خسارت پسته از محل ماده 12 قابل پرداخت است.

وی با بیان اینکه از بعد سیاست خارجه کمیسیون در این جلسه حضور پیدا کردیم گفت: استان کرمان استان توسعه‌ای است و باید شاخص‌های پایدار توسعه استان حفظ شود.

2929

کد خبر 1218825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =