یک مقام سازمان بسیج: خدا مدیران با چهره حزب‌اللهی اما خائن به خون شهدا را نمی‌بخشد

ایسنا نوشت: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: خداوند کسانی که چهره حزب اللهی دارند و خودشان را شخصیت ارزشی نشان می‌دهند، ولی خائن به خون شهدا هستند، نمی‌بخشد.

حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی در نخستین یادواره شهدای بانکی که در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار شد با اشاره به چالش دوران آخرالزمان اظهار کرد: چالش در آن دوران بین ایمان و نفاق است و به همین دلیل فتنه و سردرگمی ایجاد می‌شود، خداوندی که همه گناهان را می‌بخشد منافقان را نمی‌بخشد و خدا آن‌ها را به عذاب ابدی تهدید کرده است. خداوند کسانی که چهره حزب‌اللهی دارند و خودشان را شخصیت ارزشی نشان می‌دهند، ولی خائن به خون شهدا هستند، نمی‌بخشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: حدود یک میلیون نفر در دفاع مقدس شرکت کردند و در دوران جنگ تحمیلی ۲۲۰ هزار نفر شهید و ۵۰۰ هزار نفر مجروح شدند. افرادی به خاطر خون شهدا به ریاست رسیدند، اما به رسالت خود عمل نمی‌کنند، خائن و منافق هستند. اکثر مدیران کشورمان صالح هستند، مدیران فاسد در اقلیت دارند، ولی این مدیران فاسد در جامعه اثرگذار هستند، هر کسی که به خون شهدا خیانت کند، بر اساس وعده خداوند در دنیا و آخرت ذلیل خواهد شد.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1219390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =