واکنش یک اصولگرا به اظهارات جلیلی درباره «فتنه زرد»: اگر اطلاعاتی از «انقلاب رنگی» دارد، به دستگاه‌های اطلاعاتی بدهد

انتخاب نوشت: حسین کنعانی مقدم، فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به اظهارات سعید جلیلی درباره «فتنه زرد» می‌گوید: ما باید صحبت‌های خود را بر مبنای اطلاعات مطرح کرده و مدارک کافی هم ارایه کنیم؛ اگر حرفی بر مبنای حدس و گمان باشد، قابل ارزیابی نیست.

حسین کنعانی مقدم، فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به اظهارات سعید جلیلی درباره «فتنه زرد» می‌گوید: ما باید صحبت‌های خود را بر مبنای اطلاعات مطرح کرده و مدارک کافی هم ارایه کنیم؛ اگر حرفی بر مبنای حدس و گمان باشد، قابل ارزیابی نیست.

کنعانی مقدم درباره اظهارات اخیر سعید جلیلی که گفته بود «فتنه آینده فتنه زرد است» گفت: اگر این صحبت، حدس، گمانه زنی و تحلیل باشد، خود ایشان باید پاسخگو باشند؛ اما اگر منظور ایشان، رسانه‌ها و روزنامه‌های زرد باشد که همه چیز را زرد و بد می‌بینند و خوبی‌ها را نمی‌بینند، این بحث جداست.

واکنش یک اصولگرا به اظهارات جلیلی درباره «فتنه زرد»: این گونه پیش بینی ها کار درستی نیست؛ باید با اطلاعات و مدارک صحبت کنیم / حوادث 88 دیگر تکرار نخواهد شد / جلیلی اگر اطلاعاتی از «انقلاب رنگی» دارد، به دستگاه های اطلاعاتی بدهد

او اداکه داد: به نظر می‌رسد این گونه پیش بینی کردن فتنه توسط ایشان کار درستی نباشد؛ ما باید صحبت‌های خود را بر مبنای اطلاعات مطرح کرده و مدارک کافی هم ارایه کنیم؛ اگر حرفی بر مبنای حدس و گمان باشد، قابل ارزیابی نیست.

کنعانی مقدم افزود: به نظر می‌رسد حوادث ۸۸ دیگر تکرار نخواهد شد؛ چرا که ملت ما به اندازه کافی بصیرت لازم را پیدا کرده اند.

او ادامه داد: با این وجود اگر منظور آقای جلیلی انقلاب‌های رنگی باشد، باید ببینیم که آیا این انقلاب مخملی که ایشان مطرح کرده اند، از جنس همان انقلاب‌های مخملی در سایر نقاط دنیاست یا خیر. در هر صورت ایشان باید اطلاعتی را که در این زمینه دارند، در اختیار دستگاه‌های اطلاعاتی قرار بدهند.

214219
کد خبر 1219610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • من IR ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
    7 0
    از کجا رنگ زرد را آورده؟