معرفی ادارات برتر مخابرات شهرستانهای لرستان در حوزه وصول مطالبات

اولین جلسه پیگیری وصول مطالبات مخابرات منطقه لرستان با حضور مدیر مخابرات منطقه لرستان، مدیر دفتر منطقه ، مدیر مالی، مدیر فناوری اطلاعات ، ریاست اداره برنامه ریزی و ریاست ادارات شهرستانهای تابعه به میزبانی مخابرات شهرستان بروجرد برگزار گردید و از روسای ادارات شهرستانهای برتر مخابرات منطقه لرستان در ســال ۱۳۹۶ براساس شاخصهای از پیش تعیین شده تقدیرشد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، مهندس هومان محمودی مدیر منطقه در این جلسه ضمن تقدیر از حضور فعال و بانشــاط روســای ادارات مخابرات شهرســتانها تصریح کرد: موفقیت مخابرات منطقه از نقطه فروش حاصل می‎شود که همواره شهرستانها و امور مشترکین به عنوان نقاط فروش در ارتباط مســتقیم با مشتریان هستند و می‌توانند با مشتری‌مداری، رعایت اخلاق کاری،ارائه مناســب محصولات و خدمات و... در حفظ و نگهداشت مشتریان کوشاباشند.

وی افزود : مخابرات منطقه لرستان در سال ۹۶ موفق به کسب دو رتبه برتر در خصوص وصول مطالبات و درآمد عملیاتی در بین مخابرات مناطق کشور شد که این موفقیت حاصل تلاش همکاران ما در حوزه های مالی و وصول مطالبات می باشد .

تاکید بر پرداختن بهای تلفن توسط مشترکین

مدیر مخابرات منطقه  لرستان در پایان  اظهار داشت به منظور تأمین منابع مالی برای اجرای طرحها و انجام خدمات مطلوب به مشترکین نیاز است مشترکین محترم نسبت به پرداخت بهای تلفن مصرفی خود اقدام نمایند .

در ادامه جلسه مهدوی مدیر مالی گزارشی از عملکرد حوزه مالی در سال گذشته ارائه نمودند و با اشاره به بحث درآمد عملیاتی افزود : در بحث درآمد عملیاتی صد درصد برنامه های مخابرات منطقه لرستان در سال ۹۶ با همت همکاران در حوزه وصول مطالبات تحقق یافت .

شیخی مدیر مخابرات شهرستان بروجرد گفت : سال ۹۶ نقطه عطفی در تاریخ مخابرات منطقه لرستان می باشد. استراتژی در استان تدوین شد و در شهرستانها با روش های تاکتیکی و با یک وحدت رویه اجرا گردید و سرانجام با موفقیت انجام گردید.

در ادامه مهندس گودرزی نتایج ارزیابی یک ساله ادارات استان را به تفکیک هر شهرستان تشریح نمودند .

معرفی ادارات برتر براساس شاخصها

گودرزی  شاخصهای ارزیابی  وصول مطالبات، افزایش درآمد، پرداخت با سامانه ۲۰۰۰، پرداخت غیرحضوری،  و امتیازات فنی را به عنوان شــاخصهای ارزیابی شهرستانها در ســال ۱۳۹۶ عنوان کرد و بر این اساس شهرستان بروجرد رتبه اول، شهرستان دورود رتبه دوم و شهرستان خرم آباد  رتبه سوم را کسب کردند.

همچنین از شهرستانهای پلدختر و الیگودرز به دلیل افزایش صدوری نسبت به سال ۹۵ تجلیل بعمل آمد .

در پایان مهندس نوری ریاست اداره برنامه ریزی گزارشی از عملکرد شرکت در سال ۹۶ و برنامه های سال ۹۷ مخابرات منطقه لرستان را تشریح نمودند .

۴۶

کد خبر 1220065

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =