احداث پارک‌سوار خودروهای برون‌شهری دروازه تهران

دبیر کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز از احداث پارک سوار خودروهای برون شهری منطقه دروازه تهران خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، کریم صادقزاده تبریزی دبیر کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تبریز ضمن بیان مطلب فوق گفت: با دستور صریح دکتر شهین باهر شهردار تبریز و همت مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز پارک سوار خودروهای برون شهری در منطقه دروازه تهران احداث شد.

وی ادامه داد: با توجه به شکایات متعدد اهالی محترم دروازه تهران از ترافیک پرحجم این منطقه در طول روز بدلیل پارک خودروهای مسافربری برون شهری، و پیگیری های اینجانب شهردار تبریز با دستوری صریح خواستار اخداث پارک سوار این خودرو ها در این منطقه شد.

صادق زاده افزود: با احداث این پارک سوار از این پس خودرو های سواری مسافر بری خطوط اهر، هریس، ورزقان، مشکین شهر، پارس آباد، کلیبر، خداآفرین و بستان آباد و... در این محل مسقر خواهند شد.

دبیر کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تبریز خاطر نشان کرد: با انتقال خودروهای مسافربری به این پارک سوار قطعا مشکل گره ترافیکی موجود در محل حل شده و موجبات رضایت اهالی محترم محل فراهم شود.

وی همچنین گفت: این پارک سوار در زیر پل کابلی تبریز احداث شده و مراحل پایانی عملیات عمرانی آن در حال اجرا است و تا پایان ماه جاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

۴۶

کد خبر 1220174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =