درس‌های کی‌روش به قدوس و غیبت شجاعی در تمرین تیم ملی

اولین تمرین تیم فوتبال ایران بعد از پیروزی مقابل یمن در زمین ورزشگاه کریکت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خبرآنلاین از امارات، اولین تمرین تیم فوتبال ملی ایران بعد از بازی با یمن در زمین مجموعه ورزشی کریکت در شرایطی برگزار شد که بازیکنان اصلی تیم ملی در مسابقه شب گذشته در هتل باقی مانده و بعد از یک تمرین ریکاوری راهی استخر و سونا شدند. 

 پیش از شروع تمرین اوسیانو کروز و علی بیرانوند مقابل دوربین‌های تلویزیونی به سؤالات خبرنگاران پاسخ دادند.

 مسعود شجاعی که در ترکیب تیم ملی برای بازی با یمن حضور نداشت در تمرین امروز غایب بود. دلیل غیبت شجاعی مشخص نبود ولی ظاهراً او با هماهنگی کادر فنی به همراه سایر بازیکنان اصلی راهی استخر و سونا شده است.

 علیرضا جهانبخش امروز به صورت جداگانه تمرین کرد و در کنار 11 بازیکن حاضر در محل تمرین در برنامه‌های گروهی حضور نداشت.

 پژمان منتظری، سامان قدوس و کریم انصاری‌فرد که در نیمه دوم بازی روز گذشته برای تیم ملی به میدان رفتند امروز در کنار دیگر بازیکنان در تمرین تاکتیکی حضور داشتند.

 کارلوس کی‌روش پیش از آغاز تمرین امروز بازیکنان را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت. کی‌روش خطاب به بازیکنان تیم ملی گفت برنامه تمرینی امروز ما این است (دقت، ارسال خوب و ضربه دقیق) بعد از این صحبت‌ها بازیکنان تیم ملی در قالب دو گروه فوتبال درون تیمی بازی کرده و در بخش پایانی در قسمت کوچکی از زمین فوتبال تحت فشار را پشت‌سر گذاشتند.

 هنگامی که فوتبال درون تیمی به پایان رسید پیام نیازمند، روزبه چشمی، سیدمجید حسینی و کریم انصاری‌فرد که در فوتبال درون تیمی برنده شده بودند به سمت عکاسان رفته و در قالب یک تیم به عنوان تیم برنده عکس یادگاری گرفتند. 

 سیدمجید حسینی که گفته می‌شد به دلیل مصدومیت در بازی روز گذشته از زمین مسابقه بیرون رفته امروز بدون مشکل در کنار سایر بازیکنان در کارهای گروهی شرکت کرد.

 با توجه به اینکه طی روزهای گذشته تمرینات تنها 20 دقیقه به روی خبرنگاران باز بود اما نمایندگان رسانه‌های گروهی امروز در تمامی مراحل تمرین تاکتیکی در زمین کریکت حضور داشتند.

 هنگامی که تمرین ملی‌پوشان به پایان رسید، کریم انصاری‌فرد به امیر عابدزاده پنالتی زد و کارلوس کی‌روش مشغول آموزش زدن ضربات آزاد به سامان قدوس بود. کی‌روش در این آیتم از قدوس می‌خواست تا با روی پایش به توپ ضربه بزند که قدوس نیز این کار را چندین بار انجام داد. 

 تیم ملی فوتبال ایران از فردا تمرینات سنگین خود را برای دیدار مقابل ویتنام مجدداً پیگیری خواهد کرد.

256 43

کد خبر 1220571

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =