سورپرایز منصوریان برای ستاره سابق سبزپوشان

ورزش سه نوشت:سرمربی ذوب‌آهن اصفهان با تدارک جشن تولدی برای ستاره سابق سبزپوشان اصفهانی علاوه بر اینکه توانست او را سورپرایز کند، جو دوستانه و سالمی هم بین ارکان باشگاه برقرار کرد.

عصر دیروز علیرضا منصوریان با تدارک جشن تولدی برای مدیر آکادمی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان وی را سورپرایز و از رابطه خوب ارکان مختلف این باشگاه پرده برداری کرد. جمشید رشیدی بازیکن سابق تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس در جام تختی و هم‌چنین تیم ملی ایران که اکنون مدیریت آکادمی ذوبی‌ها را بر عهده دارد در تمرین بعد از ظهر شاگردان منصوریان شرکت کرد و توسط سرمربی تیم بزرگسالان باشگاه سورپرایز شد.

از زمانی که علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی تیم ذوب‌آهن انتخاب شده رابطه صمیمانه‌ای میان او و تیم‌های پایه شکل گرفته است. اولین تصمیم او انتخاب حسن استکی به عنوان کمک مربی از تیم‌های پایه بود. منصوریان که در نفت و استقلال نشان داد اعتقاد ویژه‌ای به بازیکنان جوان دارد حالا با مدیران آکادمی ذوب هم ارتباط خوبی برقرار کرده تا از تمام ظرفیت آن‌ها استفاده کند.

ذوب‌آهن که خیلی زود استارتش را برای نیم فصل دوم زده است، این روزها تمرینات منظمی را در اصفهان پشت سر می‌گذارد. مشکلات بدنی و آماده نبودن فیزیک بازیکنان یکی از دردسر کادر فنی جدید بود که تعطیلات نیم فصل بهترین فرصت را در اختیار آن‌ها برای رفع نواقص قرار داد.

با تصمیم منصوریان تمرینات سخت بدنسازی در دستور کار قرار گرفت و به نوعی بدن بازیکنان در این مدت ۲۰ روزه شلاق خورد. حضور در مسابقات آسیایی و هم‌چنین موفقیت در نیم فصل دوم مستلزم داشتن بازیکنانی آماده است و به همین دلیل سرمربی سبزپوشان تمرکز ویژه‌ای بر روی آن دارد. در این بین از نقش عمده محسن مسلمان، قاسم حدادی‌فر و رشید مظاهری هم به راحتی نباید گذشت که با استفاده از تجربه خود همدلی خوبی بین بازیکنان ایجاد کرده و همه به دنبال جبران نتایج نه چندان خوب نیم فصل اول مسابقات هستند.

251 251

کد خبر 1220761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =