دروازه‌بانی که می‌گوید پرسپولیسی‌ها به او اعتماد دارند

بوژیدار رادوشوویچ اعتقاد دارد نزد طرفداران پرسپولیس دروازه‌بان مورد اعتمادی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات پرسپولیس که با حضور علیرضا بیرانوند تبدیل به گلر شماره دو پرسپولیس شده، با عملکرد و تعصبی که طی این چند فصل از خودش نشان داده نزد هواداران پرسپولیس از محبوبیت خوبی برخوردار است. او در رابطه با وضعیت این روزهای تیمی می‌گوید: ما در قطر هستیم تا تمرینات را در کنار هم دنبال کنیم. برنامه‌های تمرینی پیچیده و سختی در انتظار ماست. فصل بدنسازی فرارسیده و دیگر باید با دوران استراحتی که داشتیم، خداحافظی کنیم. ما می‌دانیم چه می‌خواهیم و به خاطر رسیدن به هدف‌مان باید بهترین انگیزه‌ها را نشان بدهیم.

رادو ادامه می‌دهد: پرسپولیس با ۱۰ یا ۱۱ بازیکن کل نیم‌فصل اول را سپری کرد و حالا زمان آن رسیده که با اضافه شدن چند بازیکن خوب و قدرتمند که کنار ما تمرین می‌کردند، تیم بهتری داشته باشیم. رقابت برای حضور در میدان می‌تواند از این به بعد، شکل جذاب‌تری به خود بگیرد و قدرت تیم‌مان نیز چند برابر بیشتر می‌شود. ما می‌خواهیم برای سومین بار پیاپی قهرمان لیگ شویم و به همین خاطر از هر فرصتی برای رسیدن به پیروزی‌های بیشتر استفاده خواهیم کرد.
او همچنین درباره رابطه‌اش با بیرانوند و البته هواداران پرسپولیس گفت: من و علیرضا رفقای خیلی خوبی هستیم و کنار هم تمرین می‌کنیم. تا به حال حتی یک بار هم نشده که مقابل هم قرار بگیریم زیرا موفقیت تیم از موفقیت‌های فردی‌مان اهمیت بیشتری دارد. همیشه حاضرم که دروازه‌بان اصلی پرسپولیس باشم. هواداران به عملکرد من اعتماد دارند و می‌دانم اگر بیرانوند هم از پرسپولیس جدا شود، می‌توانم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم و جلوی نگرانی هواداران را بگیرم.
43257
کد خبر 1221444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =