۱ نفر
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۹
یزد یخ زد؛ ۸ درجه زیر صفر!

مهر نوشت: رئیس گروه پیش‌بنی هواشناسی یزد گفت: امشب سرما و یخبندان سراسر استان یزد به ویژه مناطق کوهستانی را فرا می‌گیرد و در بسیاری از نقاط دمای هوا به زیر صفر می‌رسد.

سیدعباس میرحسینی با بیان اینکه در حال حاضر بیشینه دما در مرکز استان یزد ۱۴ درجه است، اظهار داشت: امشب در سردترین ساعات دمای هوا به زیر صفر می‌رسد و برخی نقاط استان دمای ۸- را نیز تجربه می‌کنند.

وی بیان کرد: هوای استان یزد، فردا (یکشنبه) قسمتی ابری همراه با افزایش دما و از بعدازظهر همراه با افزایش ابر و افزایش سرعت باد خواهد بود.

میرحسینی خاطرنشان کرد: روز دوشنبه نیز هوای یزد نیمه ابری تا ابری همراه با افزایش دما و در بعدازظهر همراه با وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک است.

وی با بیان اینکه مردم استان یزد، فردا در برخی نقاط نظیر اردکان دمای هوا تا ۶- و ۸- را نیز تجربه می‌کنند، یادآور شد: گاریز و اردکان، فردا سردترین نقاط استان یزد خواهند بود.

میرحسینی بیان کرد: فردا، کمینه هوا به جز در یزد، تفت، مهریز و هرات که به صفر درجه می‌رسد، در بقیه نقاط استان زیر صفر و تا ۸- خواهد رسید اما روز دوشنبه، روز گرمتری نسبت به یکشنبه برای مردم در تمام نقاط استان خواهد بود.

64231
کد خبر 1221868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =