هسته‌های گزینش آذربایجان شرقی به ۷۶۰۰ استعلام پاسخ دادند

ایرنا نوشت: مدیرکل هسته گزینش استانداری آذربایجان شرقی گفت: هسته های گزینش مستقر در استان به تعداد هفت هزار و ۶۰۰ استعلام از دستگاه های مختلف پاسخ دادند.

محمدتقی طالبیان، افزود: این مجموعه های خدمات رسان طی یک سال اخیر به ۱۰ هزار و ۲۳۰ فقره پرونده های بدوی ابلاغ رای و هفت هزار و ۴۲۹ پرونده تمدیدی و همچنین چهار هزار و ۸۴۳ پرونده تبدیل وضعیت کارکنان دستگاه های اجرایی پاسخ داده اند.
وی پاسخگویی به پرونده های تجدید نظر مرحله اول را از دیگر اقدامات هسته های گزینش آذربایجان شرقی بیان و اضافه کرد: طی یک سال اخیر ۳۳۰ پرونده توسط هسته های گزینش پاسخ داده شده است.
طالبیان، مجموع تحقیقات انجام شده هسته های گزینش آذربایجان شرقی طی یک سال اخیر را ۴۵ هزار مورد اعلام کرد و گفت: طی همین مدت ۱۱ هزار و ۴۹۵ مورد مصاحبه برای ورود نیروی انسانی به بدنه دولت انجام شده است.
به گفته وی هم اکنون تعداد ۱۰۵ نفر در هسته های گزینش استان به صورت تمام وقت و ۲۰۰ نفر نیز به صورت پاره وقت فعالیت دارند.
طالبیان افزود: ۹۵ درصد کارکنان هسته های گزینش استان دارای مدارک تحصیلی دانشگاهی بوده و تنها هفت نفر از کارکنان مجموعه دیپلم و زیردیپلم هستند.
وی اضافه کرد: در سالجاری ۲۱۰ ساعت برای کارکنان این مجموعه، دوره های آموزشی عمومی و تخصصی گزینشی برگزار شده است.
طالبیان از ارزیابی عملکرد هسته های گزینش آذربایجان شرقی از سوی هیات عالی گزینش در سال گذشته خبر داد و گفت: بر اساس این ارزیابی ها، هسته های گزینش جهاد کشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز حائز رتبه عالی شده و شهرداری تبریز، دانشگاه تبریز، دادگستری و استانداری آذربایجان شرقی رتبه خیلی خوب و دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نیز رتبه خوب را به دست آوردند.

46

کد خبر 1221944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =