سرپرست فرمانداری لنگرود: پرداخت تسهیلات به کسب‌وکارهای خرد و کوچک در اولویت قرار گیرد

سرپرست فرمانداری لنگرود گفت: پرداخت تسهیلات به کسب‌وکارهای خرد و کوچک و توجه بیشتر به این موضوع می‌تواند بستر اقدامات بزرگ و موفقیت‌های بی‌شماری را فراهم کند، باید پرداخت این تسهیلات در اولویت قرار گیرد.

به گزارش خبرآنلاین گیلان؛ طی دیدار سرپرست فرمانداری و نماینده مردم شهرستان لنگرود با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، فرماندار لنگرود ضمن تقدیروتشکر از عملکرد صندوق در حوزه اشتغال به بیان انتظارات در حوزه شهرستان پرداخت.

مهندس رنجبر در این نشست گفت: شهرستان لنگرود نشان داده که در طرح‌های خرد و کوچک مانند پخت نان برنجی - باغداری - دامداری – احداث گلخانه – پرورش بلدرچین – نوغانداری – صنایع‌دستی مستعد بوده و انتظار ما این است که این طرح‌ها بیشتر موردحمایت صندوق قرار بگیرد تا از این طریق زمینه حیات اقتصادی روستاها را هر چه بیشتر فراهم آوریم.

وی افزود: پرداخت تسهیلات به کسب‌وکارهای خرد و کوچک و توجه بیشتر به این موضوع می‌تواند بستر اقدامات بزرگ و موفقیت‌های بی‌شماری را فراهم کند، باید پرداخت این تسهیلات در اولویت قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری لنگرود گفت: ما در روستاهای شهرستان افرادی بسیار خلاق و متفکر درزمینهٔ کارآفرینی داریم که اگر تسهیلات در اختیار آنان قرار گیرد افزایش جذب نیروی کار را شاهد خواهیم بود.

۴۶

کد خبر 1222029

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =