برای حذف بروکراسی زائد در حوزه سرمایه‌گذاری تلاش می‌کنیم

مقام عالی دولت در استان مازندران با اشاره به این که شناسایی و رفع مشکلات بخش خصوصی، اقدامی مهم در این راستاست، تصریح کرد: برای حذف بروکراسی زائد و فاسد در حوزه سرمایه گذاری در استان تلاش می کنیم. ‎

به گزارش خبرآنلاین ازساری،احمد حسین زادگان در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مازندران با تاکید بر این که با کار کارشناسی دقیق تر در این کارگروه ها می توان ضریب اجرای مصوبات را افزایش داد، عنوان کرد: برای نمونه؛ در ستاد اقتصاد مقاومتی باید موانع توسعه اقتصادی استان را شناسایی کنیم تا  موجب پویایی و اعتلای جامعه شود، اما در عمل می بینیم پروژه های عمرانی و دولتی به عنوان پروژه اقتصاد مقاومتی مطرح می شود.

استاندار مازندران گفت: در مهم‌ترین اقدام برای واحدهای تولیدی و صنعتی استان باید موانع و  مشکلات را شناسایی و  آسیب‌ شناسی  و مقررات دست و پاگیر را حذف کنیم.

وی با اشاره به این که شورای گفتگو در حقیقت کار ساختاری و زیربنایی انجام می‌دهد تا مقررات در فرآیند تولید به درستی اجرا و موانع تولید رفع شود، افزود: اگر قرار است حامی بخش خصوصی باشیم باید تسهیل گری کنیم و دستگاه‌های اجرایی در این راستا باید همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار مازندران گفت:  اصلاح ساختار و ضوابطی که فعالان اقتصادی را درگیر کرده در کمیته تخصصی بررسی شود.

حسین زادگان با تاکید بر این که در حوزه اجرایی؛ مدیران با بخش خصوصی همراهی کنند و هر مجموعه به تعهدات خود عمل نماید، اظهار داشت: تلاش داریم بروکراسی زائد و فاسد را در حوزه سرمایه‌گذاری در استان رفع کنیم.

46

کد خبر 1222061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =