بیش از ۲۰۰ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۲۲۶ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک و دستگیری دو سوداگر مرگ در عملیات ویژه ماموران این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان اصفهان، سرهنگ غلامحسین صفری اظهار داشت: در پی همکاری اطلاعاتی مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان و تهران بزرگ، مشخص شدن ۲ نفر از قاچاقچیان حرفه و سابقه دار قصد انتقال محموله مواد افیونی از مرزهای جنوب شرقی به سمت تهران را دارند.

وی افزود: بلافاصله دو اکیپ عملیاتی از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خور و بیابانک، نایین و اردستان، محورهای ورودی در شرق استان را تحت کنترل خود قرار داده است و سرانجام یک دستگاه خودروی سواری هیوندایی حامل مواد افیونی شناسایی و متوقف شد.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان بیان داشت: پس از متوقف شدن خودرو ماموران در بازرسی از آن مقدار ۲۲۶ کیلو و ۲۰۰ گرم  تریاک که به شکل ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف کردند.

سرهنگ صفری خاطر نشان کرد: در این رابطه ۲ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و همراه پرونده تشکیل شده جهت اقداماتی قانونی بعدی تحویل مراجع قضائی شدند.

۴۶

کد خبر 1222104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =