کی‌روش در تمرین تیم ملی پا به توپ شد

تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در زمین تمرین ورزشگاه باشگاه الوصل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان دو روز مانده به دیدار با عراق از ساعت 17:30 به وقت محلی (17 به وقت تهران) در ورزشگاه الوصل برگزار شد.

* از اولین تمرین تیم ملی در شهر دبی، استقبال بسیار خوبی از سوی رسانه‌ها صورت گرفته بود. پیش از آغاز تمرین اعلام شد رسانه‌ها می‌توانند تنها 15 دقیقه ابتدایی تمرین را پوشش دهند.

* پیش از آغاز تمرین، مصاحبه دو بازیکن تیم ملی برگزار شد که به دلیل حضور تعداد بالای خبرنگاران، با بی‌نظمی همراه بود. به دلیل این بی‌نظمی، این مصاحبه‌ها چند بار قطع‌ شد.

* علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال و عباباف، مسئول پیشین حراست وزارت ورزش و جوانان پیش از آغاز تمرین مشغول پیاده‌روی روی پیست تارتان بودند که با ورود تیم و کارلوس کی‌روش، محل تمرین را ترک کردند.

* تا زمان آغاز رسمی تمرین، بازیکنان تیم ملی مشغول کار با توپ بودند و کی‌روش هم همراه بازیکنانش برای لحظاتی پا به توپ شد. سباستین، یکی از اعضای کادر فنی نیز همراه با وحید امیری پا به توپ شده بود و با توپ حرکات نمایشی انجام داد.

* سرمربی تیم ملی از ساعت 17:30، سوت آغاز تمرین را به صدا در آورد و پس از صحبتی پنج دقیقه‌ای با بازیکنان، تمرین زیر نظر دکتر دیه‌گو آغاز شد. سپس کی‌روش به سمت دروازه‌بان‌ها رفت و برای دقایقی با لوپز صحبت کرد تا از وضعیت دروازه‌بان‌های تیم نیز باخبر شود.

* بازیکنان پس از 10 دقیقه دویدن‌های دورانی و سپس استارت‌های بلند در طول زمین، تبدیل به چهار گروه پنج نفره شدند و با پاسکاری‌های تک ضرب و سریع، تمرین آقا وسط را انجام دادند.

* کی‌روش با آغاز تمرینات توپی بازیکنان، بالای سر آنها حاضر شد تا نظارت دقیقی روی تمریناتی داشته باشد که دستیارانش آن را رهبری کردند.

* 23 بازیکن تیم ملی بدون مشکل تمرین کردند و هیچکدام از بازیکنان، مشکلی برای انجام تمرینات نداشت.

* تعدادی هوادار با لباس‌های تیم ملی ایران پشت درهای زمین، نظاره‌گر تمرین بودند و تلاش می‌کردند از بالای فنس‌ها یا از میان در، تمرین ملی‌پوشان را ببینند.

*پس از گذشت 25 دقیقه از آغاز تمرین، بازیکنان پشت درهای بسته به تمرین خود ادامه دادند.

256 43

کد خبر 1222466

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =