دیدار صمیمی روحانی با جانبازان گرگانی در خیابان

ایرنا نوشت: حسن روحانی رییس جمهوری پس از افتتاح مرکز تروما گرگان حین خروج از بیمارستان ۵ آذر، در مواجهه با تعدادی از جانبازان قطع نخاعی از خودرو پیاده و لحظاتی را در خیابان با آنان گفت و گو کرد.

حسن روحانی در این دیدار صمیمانه که با احاطه مردم همراه بود برای دقایقی درددل ها و خواسته های این جانبازان را شنید و از آنان دلجویی کرد.

رییس جمهوری همچنین پس از پایان این دیدار به ابراز احساسات فراوان مردم پاسخ داد.

رییس دولت تدبیر و امید صبح دوشنبه سفر دو روزه خود را به گلستان آغاز کرد و ظهر امروز این سفر به پایان می رسد.

سخنرانی در جمع مردم گنبد، نشست با نخبگان و برگزیدگان، دیدار با علما و روحانیون، از جمله برنامه های روز اول حضور رییس جمهوری در استان گلستان بود.

سفر دو روزه دکتر روحانی پس از برگزاری شورای اداری و نشست خبری ظهر امروز به پایان می رسد.

نخستین سفر دکترحسن روحانی به گلستان آذر سال ۹۳ انجام شده بود.

افتتاح رسمی مرکز تروما و اورژانس ۱۵۲ تختخوابی شهید نبوی گرگان با حضور رئیس جمهور

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری نوشت:

مرکز ۱۵۲ تختخوابی اورژانس و ترومای شهید نبوی (۵آذر) گرگان با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید. حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این مراسم که صبح سه شنبه و در دومین روز از سفر کاروان تدبیر و امید به استان گلستان انجام شد، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مرکز درمانی با توضیحات مسئولان در جریان روند ساخت و همچنین امکانات و خدمات درمانی این مرکز قرار گرفت.

همچنین رئیس جمهور در این بازدید که سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز حضور داشت، در فضایی صمیمی، ضمن گفت و گو و قدردانی از تلاش ها و زحمات پرسنل و کارکنان مرکز تروما و اورژانس شهید نبوی، از بیماران بستری در این مرکز درمانی عیادت  کرد.

مرکز تروما و اورژانس ۱۵۲ تخت خوابی شهید نبوی گرگان با زیر بنای بیش از ۱۱ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۹۱۰ میلیارد تومان، بزرگترین و مجهزترین پروژه طرح تحول نظام سلامت در استان گلستان است که در کوتاه ترین زمان از اردیبهشت سال ۹۶ تا دی ماه سال ۹۷ تکمیل و آماده بهره برداری شده است.

این مرکز در ۷ طبقه و با بخش های مرکز تصویربرداری و تاسیسات، فوریتهای پزشکی ۱۶ تخت خوابی به همراه اتاق عمل اورژانس بخش احیاء، ۴۸ تخت بستری اورژانس، ۴۲ تخت بستری و شیمی درمانی و سرطان، ۳۶ تخت بستری جراحی، ۱۴ تخت اتاق عمل، ۱۱ تخت بستری ICU مراقبتهای ویژه مغز و اعصاب و فضای آموزشی و آمفی تئاتر، با تلاش های دولت تدبیر و امید آماده خدمت رسانی به مردم استان گلستان و گرگان می باشد.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1222677

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =