طارق همام: ۲ بازی قبلی را فراموش کنید، چهارشنبه سبک دیگری داریم

بازی ایران و عراق حساس شده و هرکس اظهار نظری در این باره می‌کند. بازیکنان عراق هم ظاهرا یک جنگ روانی راه انداخته‌اند چون دو روزی است فقط می‌گویند ایران را شکست خواهند داد. طارق هم امروز در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد تا به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ طارق همام بازیکن استقلال که این روزها نقش پررنگی در موفقیت تیم ملی عراق دارد، همراه با سرکو کاتانچ سرمربی این تیم در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ایران حاضر شد تا به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد. او درباره بازی فردا می گوید: «در حال حاضر عراق در مسیر خوبی است. ما کاملا آماده هستیم و این کمک می کند که توانایی کسب سه امتیاز را داشته باشیم. ما بدون استرس بازی می کنیم. با 6 امتیاز به استقبال بازی فردا می رویم. هر دو تیم قوی هستند. دو بازی قبلی را فراموش کنید. بازی فردا سبک دیگری دارد. من امیدوارم، امید که نه مطمئن هستم که فردا بازی خوبی انجام می دهیم.» 

طارق همام ادامه داد: «ما با تمام قدرت بازی می کنیم و می دانیم تیم ملی ایران تیم خوبی است.»

او در پاسخ به این سوال که تیمش می‌تواند قهرمانی در سال ۲۰۰۷ را این بار در سال ۲۰۱۹ تکرار کند و این که تیمش تا چه مرحله‌ای پیش می‌رود، گفت: عراق با تیم ۲۰۰۷ خود که قهرمان جام ملت‌ها شد، فرق کرده است. رقابت‌های این دوره سخت‌تر است و نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. هر تیمی که در جام‌ملت‌ها به مرحله بعد صعود می‌کند، هدفش قهرمانی است تا بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورد. هواداران خوبی از عراق کنار ما هستند و امیدوارم بهترین جایگاه ممکن در پایان مسابقات به ما برسد. شما نمی‌توانید احساسی که درون ماست را درک کنید. بازیکنان عراق مصمم به کسب سه امتیاز این بازی هستند.

256 43

کد خبر 1222795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =