طراحی و ساخت المان‌های شهری ایام فاطمیه در اراک

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اراک از طراحی و ساخت المان های شهری به مناسبت ایام فاطمیه خبر داد که در هفت میدان شهر اراک نصب خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین استان مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اراک ؛ محمدرضا کشاورزیان با اعلام این خبر افزود: به منظور طراحی و ساخت المان به مناسبت این ایام، از چند ماه گذشته جلساتی در این خصوص برگزار و برنامه ریزی لازم صورت گرفت تا به لحاظ شکل، ابعاد و مفهوم، المان هایی متناسب با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) و بیانگر ویژگی های شخصیتی این بانوی گرانقدر طراحی و ساخته شود.

وی مدیریت هزینه ها، استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و در اولویت قرار گرفتن همکاری با هنرمندان بومی شهر اراک و استان در انجام اقدامات و برنامه های حوزه سیما و منظر شهری را یکی از اهداف مهم این سازمان عنوان کرد و گفت: المان های ایام فاطمیه توسط کارشناسان اداره مبلمان شهری سازمان؛ طراحی شد و سپس توسط عوامل واحد اجراییات معاونت سیما، منظر و فضای سبز شهری، طراحی و ساخته شده است.

کشاورزیان در بخش پایانی صحبت های خود  میادین شهدا، فاطمیه، سرداران، ولیعصر، الزهرا، فراهان و میدان انقلاب را شامل اجرای این طرح برشمرد که نصب المان های مذکور به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) را به همراه خواهد داشت.
۴۶
کد خبر 1223068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =