آخرین وضعیت راه‌ها/کولاک کدام مسیرها را مسدود کرد؟

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران و برف در محورهای کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر برخی از محورها به علت بارش برف و کولاک مسدود هستند .

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سایت پلیس، سرهنگ نادر رحمانی گفت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی شاهد بارش برف در اکثر محورهای مواصلاتی در استان‌ آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و محورهای مریوان - سنندج، سقز - بانه در استان کردستان، محورهای پونل - خلخال، اسالم - خلخال و ماسوله در استان گیلان، محورهای شاهرود  - توسکستان، آزادشهر - شاهرود، جنگل گلستان در استان گلستان، محور قوچان - درگز در استان خراسان رضوی، محورهای نورآباد - کرمانشاه، نورآباد - همدان و کوهدشت - پلدختر و ارتفاعات محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و کیاسر سمنان استان مازندران هستیم.

وی ادامه داد: همچنین  تردد از محورهای آذربایجان شرقی، توسکستان - شاهرود، آزادشهر - شاهرود استان گلستان، کیاسر - سمنان در استان مازندران، زنجان - طارم استان زنجان و محور پونل - خلخال استان گیلان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی در ادامه با اشاره به بارش باران در برخی از محورهای کشور نیز گفت: بارش باران نیز در محورهای استان آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان رضوی، خوزستان، ایلام، زنجان، لرستان، مرکزی، مازندران، همدان، کرمانشاه، کردستان و گلستان مشاهده می‌شود و طبق آخرین گزارش‌های دریافتی نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید در اکثر محورهای استان آذربایجان غربی، اردبیل، مرکزی، مازندران و گلستان مشاهده می‌شود.

سرهنگ رحمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر برخی از محورها به علت بارش برف و کولاک مسدود هستند و تلاش برای بازگشایی‌ آن‌ها ادامه دارد گفت: محورهای قوچان - درگز و زنجان-تهم از صبح امروز به علت بارش برف و کولاک مسدود شدند و عوامل مربوطه در حال تلاش برای بازگشایی این محورها هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا افزود: ترافیک در اکثر محورهای کشور روان است و توصیه می‌کنیم که رانندگان برای تردد از محورهای برفی تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

۴۷۴۷

کد خبر 1223553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =