فرمانده کمیته‌های انقلاب در اواخر جنگ: هر چه گفتم، حرف‌هایی بود که موسوی‌خویینی‌ها گفته بود

جماران نوشت: فرمانده کمیته‌های انقلاب در اواخر جنگ می‌گوید: حضور در میان نیروهای انقلاب در کمیته و در بیت امام از افتخارات زندگی من است که از بیان آن نه تنها ابا ندارم بلکه آن را افتخاری بزرگ می دانم. آیت‌الله موسوی‌خویینی بنا به درخواست خانواده آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، جهت ویژه‌نامه سالگرد ایشان مصاحبه کرده‌اند، نه ایرنا و سردرآوردن مصاحبه از این خبرگزاری جای سوال دارد.

پس از یادداشت حجت الاسلام و المسلمین سید سراج الدین موسوی، در خصوص واکنش های سیاسی به مصاحبه اخیر آیت‌الله موسوی‌خوئینی‌ها، سردبیر سایت منتشرکننده این مصاحبه به این یادداشت جوابیه ای را ارسال کرد. اکنون سیدسراج‌الدین موسوی یادداشت جدیدی را در پاسخ به این یادداشت منتشر کرده است که مشروح آن در پی می‌آید:

بسمه تعالی
جناب آقای عمار کلانتری
با تشکر از نامه جنابعالی در پاسخ به مرقومه‌ای که درباره مصاحبه آیت‌الله موسوی‌خویینی نگاشته بودم، لازم است نکاتی را خدمتتان عرض کنم.

تمام آنچه من از قول آقای موسوی‌خویینی نوشتم، مطالبی بود که حضرت ایشان در نشست دوشنبه شب این هفته و در جمع اعضای مجمع روحانیون مبارز اعلام کردند. طبیعی است که من نظر و سخن دادستان بزرگواری که از طرف امام خمینی منصوب شده‌اند، را بر سخنان دیگران ترجیح می‌دهم و آن را صحیح می‌دانم. صورت مذاکرات مجمع مضبوط و روشن است. ضمن اینکه روز جمعه مجدداً چند و چون داستان را از ایشان جویا شدم و جناب آیت الله موسوی‌خویینی باز هم بر صحت همین مطالب که من در نامه اول نوشته‌ام تأکید داشتند.

از نکات مهم این سخنان آنکه، آیت الله موسوی‌خویینی بنا به درخواست خانواده آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، جهت ویژه نامه سالگرد ایشان مصاحبه کرده‌اند، نه ایرنا و سردرآوردن مصاحبه از این خبرگزاری جای سوال دارد.

اما اینکه سخن از کمیته‌های انقلاب و ارتباط آن با دادستانی به میان آوردید، لازم است بدانید ارادت من به جناب آقای موسوی‌خویینی نه از آن زمان شروع شد و نه در آن دوره تکامل یافت. این مطلب را می‌توانید از پدر بزرگوارتان جویا شوید.

البته حضور در میان نیروهای انقلاب در کمیته و در بیت امام از افتخارات زندگی من است که از بیان آن نه تنها ابا ندارم بلکه آن را افتخاری بزرگ می‌دانم.

در هر صورت درباره عملکرد دوستان در ایرنا پلاس، به خصوص این مصاحبه سخن‌ها و تحلیل‌های بسیاری مطرح است که باید در جای خود مطرح شود.

ان شا الله موفق باشید
سید سراج الدین موسوی

2929

کد خبر 1223956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =