چهره شکسته امیر آقایی در «دیدن این فیلم جرم است!»

امیر آقایی هم زمان با انتشار نخستین تصویرش در «دیدن این فیلم جرم است!»، ابراز امیدواری کرد این فیلم به‌سلامت به جشنواره برسد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نخستین عکس از امیر آقایی در فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» به نویسندگی و کارگردانی رضا زهتابچیان منتشر شد.

امیر آقایی همزمان با انتشار نخستین تصویرش در این فیلم که چهره‌ای شکسته با موی سر و ریش سفید دارد، در متنی نوشت: «آرام، با خشمی فروخورده، سرش را گرفتم، و گوشش را نزدیک کشیدم: «نشنیدی چی گفتم؟... تمومش کن!»

اشک بر گونه‌اش دوید

و شعله‌اش مرا در بر ‌گرفت

نباید مجاب می‌شدم ...

دیدن این فیلم جرم است؛

امسال را با این‌ پروژه آغاز کردم؛ امیدوارم به سلامت به جشنواره برسد...»

«دیدن این فیلم جرم است!» یک فیلم سیاسی است که به ماجرای یک گروگان‌گیری می‌پردازد. این فیلم برای نخستین بار در بخش «نگاه نو» سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد.

در خلاصه داستان این فیلم آماده است: «فقط یک فیلم پنج دقیقه‌ای می‌خواستم تا بعدا بتونم از زنم و دخترم دفاع کنم، ولی امونم ندادند... صدای آژیراشون داره نزدیک‌تر می‌شه... الان مثل مور و ملخ می‌ریزن اینجا...»

نویسنده و کارگردان «دیدن این فیلم جرم است!» رضا زهتابچیان است. مدیر فیلمبرداری این فیلم را روزبه رایگا برعهده دارد و لیندا کیانی هم یکی دیگر از بازیگران آن است.

۵۷۵۷

کد خبر 1223959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =