مصوبه جدید کمیسیون تلفیق درباره نحوه پرداخت آب بها در سال ۹۸

تسنیم نوشت: عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، جزئیات جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش را تشریح کرد.

عباس پاپی‌زاده عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98  به اشاره به جزئیات نشست نوبت عصر امروز(شنبه، 29 دی) این کمیسیون، اظهار داشت: در این جلسه، پیشنهاد کمیسیون کشاورزی مجلس مبنی بر اینکه تمامی دستگاه‌های اجرایی مشمول ماده یک قانون برنامه ششم توسعه کل کشور و همچنین ماده (5) قانون خدمات کشوری، باید بهای آب مصرفی را بر اساس قیمت تمام‌شده آب بپردازند.

وی در تشریح پیشنهاد کمیسیون کشاورزی در بودجه سال 98، گفت: براساس پیشنهاد مطرح شده، دستگاه‌های ذکر شده از سال 98 شامل یارانه‌ای که به مردم در پرداخت بهای آب داده می‌شود، نمی‌شوند.

تشکیل کمیته‌ای برای هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون تلفیق بودجه

مصوبه کمیسیون تلفیق برای دریافت 5 میلیارد وام از روسیه

مصوبه کمیسیون تلفیق درباره معافیت زائران اربعین از پرداخت عوارض

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98، ادامه داد: در این جلسه، درباره تأمین هزینه آب و برق مدارس نکاتی مطرح و قرار شد مدارس از مصوبه بالا مستثنا شوند، یعنی شامل معافیت و یارانه شوند که رأی‌گیری در این باره به جلسه صبح فردای کمیسیون موکول شد.

پاپی‌زاده به بخش دیگری از این جلسه اشاره کرد و گفت: پیشنهادی مطرح بود تا بتوان ماهانه 80 هزار بشکه نفت خام و 80 هزار بشکه میعانات گازی به صورت ریالی در بورس انرژی عرضه شود تا توسط بخش خصوصی به خارج از کشور صادر شود که این پیشنهاد با مخالفت نماینده دولت مواجه شد و رأی نیاورد.

2929

کد خبر 1223960

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =