سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: تفحص از بانک شهر تصویب شد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب تفحص از بانک شهر در کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.

زهرا سعیدی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره جزئیات جلسه عصر امروز(یکشنبه، 30 دی) این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس، تقاضای تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از نحوه تشکیل، خرید ساختمان‌ها، جذب نیرو و همین‌طور پرداخت تسهیلات توسط بانک شهر را تصویب کردند.

وی افزود: تقاضای تحقیق و تفحص از بانک شهر طبق ماده 112 آیین‌نامه داخلی مجلس و پس از بیان نظرات و دیدگاه‌های موافقان و مخالفان، با رأی اکثریت اعضای کمیسیون تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس به دستور کار دیگر این کمیسیون اشاره کرد و گفت: در بخش دیگری از این جلسه، تعدادی از نمایندگان تقاضا کردند که ماده 234 آیین‌نامه داخلی مجلس در قبال اجرای ناقص قانون بهبود فضای کسب و کار اِعمال شود.

 جلسه امروز کمیسیون 2 دستورکار داشت که دستور کار نخست بررسی تقاضای اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی در خصوص اجرای ناقص قانونبهبود مستمر محیط کسب و کار بود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، افزود: در این بخش توضیحات نمایندگان تقاضاکننده شنیده شد و در نهایت اعضای کمیسیون پس از بررسی با اعمال ماده 234 در خصوص اجرای ناقص قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار موافقت کرده و به آن رای مثبت دادند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: طبق ماده 234 آیین‌نامه داخلی مجلس و با درخواست تعدادی از نمایندگان، اجرای ناقص قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار به هیئت‌رئیسه مجلس و به قوه‌قضائیه ارجاع داده شد.

214219

کد خبر 1224247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =