دستگیری قاچاقچیان ضارب مامور پلیس در کمتر از ۲ ساعت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدرگفت: در عملیات ضربتی ماموران این پلیس دو قاچاقچی شرور و ضارب مامور پلیس طی کمتر از دو ساعت در شهرکرد، دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سلیمان ریاحی"در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی وصول خبری مبنی بر فعالیت گسترده دو سوداگر مرگ در زمینه توزیع مواد مخدر صنعتی در یکی از محلات شهرکرد ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران پس از انجام کار اطلاعاتی دقیق و کسب مجوز قضائی این دو قاچاقچی را شناسائی و تحت تعقیب قرار دادند.

این مقام انتظامی ادامه داد:سوداگران مرگ که در یک منزل مسکونی مشغول بسته بندی هروئین و شیشه بودند به محض مشاهده ماموران با قمه و سنگ به سوی آنان حمله ور شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: قاچاقچیان در این اقدام شرارت آمیز پس از مصدوم کردن یکی از ماموران و خسارات به خودرو پلیس از محل متواری شدند.

وی ادامه داد: با اعزام عوامل کمکی و انجام اقدامات ویژه پلیسی در کمتر از دو ساعت متهمان شناسائی و دستگیر شدند.

سرهنگ"ریاحی"در پایان با اشاره با کشف۲۰۰ گرم هروئین و شیشه، یک تیغه قمه از مخفیگاه متهمان و معرفی آنان به مراجع قضائی گفت: برخورد قاطع و قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر به طور مستمر در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری، قرار دارد.

۴۶

کد خبر 1224393

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =