کدام بازنشستگان می‌توانند وام ضروری دریافت کنند؟

پانا نوشت: ثبت نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری که از روز گذشته آغاز شده است تا یک ماه ادامه دارد و در این مرحله قرار است ۲۰۰ هزار نفر از بازنشستگان واجد شرایط، وام دریافت کنند.

ثبت نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری تا پایان بهمن ماه ادامه دارد و متقاضیانی که در سال جاری از وام ضروری ۵ میلیون تومانی استفاده کرده باشند یا در مراحل پرداخت وام قرار دارند مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

همچنین متقاضیانی که از تاریخ صدور حکم بازنشستگی آن‌ها کمتر از یکسال گذشته باشد یا وراث ذکوری که تا سه سال آینده از لیست وظیفه‌بگیری حذف می‌شوند یا متقاضیانی که حکم ترمیم سال جاری برای آنان صادر نشده باشد مجاز به ثبت نام نیستند.

امسال پرداخت وام ضروری به مبلغ ۵ میلیون تومان برای ۴۰۰ هزار نفر از بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری با اعتبار ۲ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

مرحله نخست پرداخت وام ۵ میلیون تومانی بازنشستگان و موظفین صندوق از مهرماه امسال آغاز شد و قرار است تا فروردین ماه سال آینده تمامی واجدین شرایط مرحله نخست، وام خود را دریافت کنند.

بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق به نشانی cspf.ir برای ثبت نام وام ضروری اقدام کنند.

۴۷۴۷

کد خبر 1224732

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • جواد US ۱۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
  0 0
  پس بقیه بازنشسته ها چی ؟!!!!!!
 • IR ۲۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
  0 0
  پس وام بازنشستگان تامین اجتماعی چی این وام که کشوری