انتشار جدول اجراهای جشنواره موسیقی فجر

جزئیات اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شد که بر اساس آن گروه‌های موسیقی به تفکیک سبک در هشت سالن تهران روی صحنه خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جزئیات اجراهای سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شد که گروه‌های موسیقی با تفکیک سبک در هشت سالن تهران روی صحنه خواهند رفت.

تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران و برج میلاد در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ میزبان هنرمندان موسیقی خواهند بود. ضمن اینکه برج آزادی، ایوان شمس و سالن سوره حوزه هنری نیز دیگر سالن‌های جشنواره امسال هستند که در یک نوبت، در ساعت ۱۹، هنرمندان و علاقمندان به موسیقی را میزبانی می‌کنند.

همچنین بلیت فروشی تمامی اجراهای جشنواره موسیقی از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۴ بهمن آغاز می‌شود و علاقه مندان می‌توانند از طریق دو سامانه «ایران کنسرت» و «۳۶۷۰» بلیت‌های مورد نظر خود را تهیه کنند.

امسال در مجموع، هنرمندان حوزه موسیقی ۸۵ اجرا در سی و چهارمین جشنواره موسیقی خواهند داشت. همچنین ۲۰ فیلم مستند حوزه موسیقی در خانه سینما به نمایش در می‌آید. از دیگر برنامه‌های امسال جشنواره موسیقی فجر، برگزاری نشست‌های تخصصی چهل سالگی انقلاب است که از طریق رادیو گفتگو از ساعت ۲۰ تا ۲۱ پخش خواهد شد. اخبار تکمیلی درباره برنامه این نشست‌ها به زودی اعلام می‌شود.

جشنواره موسیقی فجر از ۲۴ بهمن آغاز شده و تا ۲۹ بهمن ادامه دارد. مراسم اختتامیه جشنواره نیز روز ۳۰ بهمن در تالار وحدت برگزار می‌شود.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1225058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =