رئیس سازمان بسیج مستضعفین: در کشور ۸ میلیون جوان انقلابی تربیت شود دیگر نگران تداوم انقلاب نخواهیم بود

فارس نوشت: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کلید استمرار انقلاب اسلامی در سخنان رهبر معظم انقلاب کار سازمان یافته به معنای شبکه سازی است.

سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح چهارشنبه در نشست مسئولان طرح صالحین بسیج در مشهد، اظهار کرد: این اجلاس بزرگ در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکل گرفته که سراسر افتخار و عظمت برای ملت ایران بوده و مردم پای ولایت فقیه ایستادند.

وی افزود: علی رغم مشکلات موجود در کشور انقلاب اسلامی راه خود را با صلابت ادامه می دهد و در این سال های مردم رنج های زیادی را کشیدند و تعداد شهدای انقلاب نشان دهنده همه این رشادت ها است.

غیب پرور تصریح کرد: همه تلاش دشمن این است که ما را از دین جدا کند اما به یاری خداوند طی سال های گذشته  توانستیم به پیروزی برسیم. آنچه امروز توسط رهبر معظم انقلاب دنبال می شود این است که انقلاب در مسیر اصلی خود حرکت کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: کلید استمرار انقلاب اسلامی در سخنان رهبر معظم انقلاب کار سازمان یافته به معنای شبکه سازی است.

وی اظهار کرد: اگر بدون شبکه سازی کار کنیم ممکن است در مواقعی پیروزی حاصل شود که موقتی است اما اگر به صورت سازمان یافته کار کنیم می توانیم موفقیت های مستمری داشته باشیم.

غیب پرور با اشاره به دوران هشت سال دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان بیان کرد: امروز میدان جنگ عوض شده است اما بازهم برای موفقیت به شدت نیازمند کار شبکه ای هستیم و مسئولیت ما این است که این شبکه را ایجاد کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: تا یک جبهه قوی و کارآمد در دفاع از انقلاب اسلامی ایجاد نکنیم کار به جایی نخواهیم برد و در این راستا ایجاد شبکه تربیتی انسان ساز مهم است.

غیب پرور تصریح کرد: طرح صالحین در بسیج به همین منظور اجرا شد و طی سال های اجرای آن فراز و فرودهایی داشتیم که باید با قوت ادامه یابد. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: در انجام اقدامات در بسیج از جمله طرح صالحین باید به نتیجه توجه داشته باشیم و به عبارتی محصول محور باشیم که برای تحقق این امر باید برنامه دقیق ۱۰ ساله را تدوین کنیم. 

وی گفت: طی سال های گذشته به دلیل افزایش سن ازدواج دیگر جوان ترین کشور دنیا نیستیم اما در جمع کشورهای جوان محسوب می شویم که ظرفیت بسیار خوبی است که می توانیم با استفاده از آن اقدامات اثر بخشی را انجام دهیم. 

غیب پرور تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان بسیج تاکید کردند باید ۸ تا ۱۰ میلیون جوان انقلابی در کشور تربیت شوند که اگر این مهم محقق شود دیگر نگرانی از تداوم مسیر انقلاب نخواهیم داشت. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه خاطرنشان کرد: دشمن نمی تواند بسیج را از روحانیت جدا کند و تقاضای ما این است که روحانیون به طرح صالحین توجه بیشتری داشته باشند.

وی در پایان گفت: در شرایط حساس فعلی کشور، برخی نادان های داخلی به سخنان مقام معظم رهبری که استحکام نظام را با تکیه بر داخل می دانند توجهی ندارند و تربیت انسان هایی در تراز انقلاب اسلامی می تواند این نگاه را اصلاح کند.

۲۹۲۱۲

کد خبر 1225106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =