انتخابات مجدد هیأت مدیره خانه مطبوعات استان البرز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: در راستای حمایت و کمک به تأمین حقوق اصحاب رسانه استان انتخابات هیأت مدیره خانه مطبوعات استان البرز مجدداً برگزار می گردد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به عدم ثبت صورتجلسه انتخابات هیأت مدیره در تاریخ مقرر در اداره ثبت شرکت ها، هیأت مدیره فعلی خانه مطبوعات استان البرز از امروز فاقد رسمیت می باشد.

مقدم با استناد به ماده ٣٣ اساسنامه خانه مطبوعات،خاطرنشان کرد: ، هیأت مدیره خانه مطبوعات باید پس از تأیید صحت انتخابات توسط نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز،جهت طی مراحل ثبت قانونی ، ظرف ٢٠روز بعد از تاریخ قبولی هیأت مدیره،کلیه اوراق، اسناد، دفاتر، حسابها، مهر و موجودی های خانه مطبوعات به هیأت مدیره جدید تسلیم و پس از ثبت تغییرات در اداره ثبت شرکتها،ترتیبی اتخاذ شود تا امضاهای مجاز معرفی گردد، که این امر محقق نگردیده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تصریح کرد: متأسفانه علی رغم گذشت بیش از یک سال و پیگیری ها و تشکیل جلسات متعدد با حضور اعضاء هیأت مدیره خانه مطبوعات اقدامات لازم برای این مسأله به نتیجه نرسیده است و این امر موجب تضییع حقوق اصحاب رسانه استان گردیده است.

وی افزود: انتخابات جدید هیأت مدیره خانه مطبوعات استان همزمان با تعدادی از استان های کشور بصورت الکترونیکی در اسفند ماه توسط این اداره کل  برگزار می گردد.

مقدم تأکید کرد:امید است اصحاب رسانه استان با توجه به شرایط عضویت در فرصت مناسب نسبت به ثبت نام اقدام لازم به عمل آورند.

وی در پایان افزود: بدیهی است اطلاع رسانی لازم در این خصوص متعاقباً اعلام می گردد.

۴۶

کد خبر 1225158

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =