کاپیتان چین: کار سختی مقابل مهاجمان قوی ایران داریم

کاپیتان تیم ملی فوتبال چین گفت: فردا مدافعان ما کار سختی برابر مهاجمان قوی و قدرتمند ایران خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ژنگ ژی کاپیتان تیم ملی فوتبال چین در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ایران گفت: ما سال گذشته برای انتخابی جام جهانی روسیه دو بار با ایران بازی کردیم به همین خاطر شناخت نسبی از همدیگر داریم. ما از تیم ملی ایران شناخت خیلی خوبی داریم. مهم‌ترین ویژگی آن‌ها قدرت فیزیکی بازیکنان ایرانی است. ثبات در کادر فنی به این تیم کمک کرده است.

وی افزود: ایران مهاجمان خیلی خوبی دارد و فوتبال زیبایی بازی می‌کند. فردا مدافعان ما کار سختی برابر مهاجمان قوی و قدرتمند ایران خواهند داشت.

کاپیتان تیم ملی فوتبال چین درباره استفاده از سیستم VAR در ادامه جام ملت‌های آسیا، گفت: فناوری VAR در لیگ چین اجرا می‌شود و ما بازیکنان با این فناوری آشنایی داریم و این می‌تواند به سود ما باشد. همان طور که مربی ما گفت این فناوری برای فوتبال مفید است و به داورها خیلی کمک می‌کند و مانع تصمیمات اشتباه داوران در خیلی از صحنه‌ها می‌شود.

او در پایان گفت: ما با گوانگژو اورگراند قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شدیم ولی قهرمانی در جام ملت‌های آسیا کار بسیار سخت‌تری است. تیم‌های خوب زیادی در این رقابت‌ها حضور دارند. سرمربیان بزرگ و نامداری در این جام هستند و البته کیفیت بازیکنان بزرگ را در این مسابقات نمی‌توان نادیده گرفت. همه تیم‌ها می‌خواهند برنده شوند.  هدف ما این است که به جاه طلبی خودمان در جام ملت‌ها ادامه دهیم. باید سخت تلاش کنیم. نسل جدید بازیکنان چینی باید خودشان را ثابت کنند. من خیلی به این بازیکنان اعتقاد دارم. بازیکنان باید به پیشرفت خودشان ادامه دهند و بهتر و بهتر شوند.

43 43

کد خبر 1225244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =