بیل کلینتون دست به قلم می‌شود/ روایتی از ۸ سال پرحاشیه در کاخ سفید

ایبنا نوشت: بیل‌کلینتون، رئیس جمهور اسبق امریکا کتاب جدیدی را درباره زندگی سیاسی خود در دوران ریاست‌جمهوری‌اش منتشر می‌کند.

بیل کلینتون، سیاستمدار و رئیس‌جمهور اسبق امریکا قصد دارد کتابی را درباره دوران ۸ ساله ریاست‌جمهوری‌اش که پنجمین کتاب او بعد از پایان کارش در کاخ سفید در سال ۲۰۰۱ میلادی محسوب می‌شود منتشر ‌کند.

کلینتون در طی این دو دهه ۴ کتاب دیگر منتشر کرده که مهم‌ترین آن‌ها کتاب زندگی‌نامه‌ای پرفروش او تحت عنوان «زندگی من» در سال ۲۰۰۴ و آخرین آن، رمان پرفروش و جنجالی «رئیس‌جمهور گم شده است» است که با همکاری جیمز پترسون، نویسنده شناخته شده امریکایی در سال گذشته میلادی منتشر کرد.

پل بوگاردز، یکی از مدیران انتشارات بزرگ نایف دابلدی که وکیل کلینتون مذاکرات اولیه را با او درباره انتشار این کتاب داشته می‌گوید: «هنوز زمان انتشار این کتاب نیز مشخص نیست و در حالی که کتاب به زندگی سیاسی بیل کلینتون در کاخ سفید می‌پردازد اما پیدا نیست که چه مسائلی را دقیقا تحت پوشش قرار می‌دهد و چه مقدار از آن به ماجراهای کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون و شکست او در این کارزار اختصاص دارد و آیا کلینتون که تا به حال به طرز چشمگیری از صحبت کردن درباره سابقه سیاسی خود و رفتارهای شخصی‌اش در محافل عمومی اجتناب کرده قصد دارد انتقاداتی را به خود درباره این موضوع‌ها مطرح کند و یا خیر.»

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1225588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =