هشدار درباره بازار سیاه بلیت‌های جشنواره فیلم فجر

مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تاکید کرد مردم از تهیه بلیت از بازار سیاه خودداری کنند؛ چرا که ممکن است این بلیت‌ها تقلبی باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر در توضیحاتی درباره نحوه تهیه بلیت‌ها، سانس‌های فوق‌العاده و آماده‌سازی سینماها برای میزبانی از جشنواره فیلم فجر گفت: «همان طور که از اسم بازار سیاه مشخص است، قیمت بلیت‌ها در این بازار غیر طبیعی است. از طرفی ممکن است بلیت‌ها تقلبی باشند و افراد نتوانند از آنها استفاده کنند تا فیلم‌های مورد نظرشان را ببینند به همین خاطر تاکید می‌کنیم که بلیت‌ها را از طریق سانس‌های فوق‌العاده یا گیشه‌ها تهیه کنند.»

او با بیان اینکه از قبل اعلام شده، مخاطبان بلیت‌ها را پیش خرید کنند تا مشکلی به وجود نیاید، افزود: «شاید در برخی سانس‌ها و سینماها که طرفداران بیشتری دارند بلیت‌ها در حد صفر باشد به همین دلیل از افرادی که نمی‌توانند در ساعت مورد نظرشان یا در سینمایی که دوست دارند فیلم مورد علاقه‌شان را ببینند، عذرخواهی و تاکید می‌کنم قبل از آنکه برای تماشای فیلمی به سینما مراجعه کنند از طریق سایت جشنواره این موضوع را بررسی و با توجه به سانس‌های فوق‌العاده بلیت تهیه کنند.»

مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: «طبیعی است که بسیاری از سینماداران علاقه دارند در جشن سینمای ایران حضور داشته باشند و در ایام دهه فجر شریک شوند. ما نیز بهترین و با کیفیت‌ترین سینماها را برای این رویداد انتخاب کرده‌ایم. گرچه اکثر سینماهای ما این کیفیت را دارند اما با توجه به پراکندگی جغرافیایی سینماها، بهترین آنها را انتخاب کرده‌ایم تا بتوانیم خدمات بهتری به مردم و مخاطبان فیلم ارائه دهیم.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه برگزار می‌شود.

۵۷۵۷

کد خبر 1225756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =