ایران نوشت:چند روز قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان خمام در استان گیلان از ناپدید شدن پدرش خبر داد و گفت: پدرم روز ۲۳ دی از خانه خارج شده و دیگر برنگشته است.

با توجه به این شکایت تیمی از مأموران پلیس، تحقیقات خود را برای به‌دست آوردن ردی از مرد روستایی در دستور کار قرار دادند.

در حالی که چند روزی از آغاز تجسس‌های پلیس می‌گذشت، دختر این مرد با پلیس تماس گرفت و از انتشار بوی تعفن شدید در انبار کاه خانه پدری‌اش خبر داد.

با اعلام این خبر بلافاصله مأموران به محل رفته و در بازرسی انبار پس از کنار زدن بسته‌های کاه ناگهان جسد پدر خانواده را در حالی که چند روزی از مرگش می‌گذشت کشف کردند.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، بررسی‌های تخصصی درباره علت مرگ در دستور کار پزشکان قانونی قرار گرفت.

در نخستین بررسی‌ها مشخص شد که پیرمرد بر اثر اصابت ضربه جسم سخت به سرش و سپس گره خوردن طناب به دور گردنش به قتل رسیده است.در ادامه بررسی‌ها مأموران به پسر معتاد خانواده ظنین شده و به بازجویی از وی پرداختند.

این مرد ۳۰ ساله دقایقی بعد از بازداشت وقتی تمام مدارک و دلایل را علیه خود دید لب به اعتراف گشود و پرده از راز این جنایت خانوادگی برداشت.

سرهنگ رحیم شعبانی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در این باره گفت: قربانی حادثه مردی ۶۴ ساله اهل روستای کلاچاه دوم بود که جسدش روز شنبه ۶ بهمن در انبار برنج خانه‌اش زیر بسته‌های کاه پیدا شد.

تحقیقات پلیس نشان می‌داد پسر معتاد به علت اختلاف مالی بر سر فروش یک رأس گاو ابتدا با پدرش درگیری لفظی پیدا کرده و سپس به خاطر عصبانیت در یک لحظه با مشت بر سر پدرش کوبیده است.قاتل در اعترافات خود گفته است پس از اینکه پدرش تعادلش را از دست داد و به زمین افتاد وی با طناب او را خفه کرده وجسدش را در میان کاه انبار برنج خانه‌شان پنهان کرده است.  پسر ناخلف پس از این جنایت برای منحرف کردن ذهن پلیس به پاسگاه محل اعلام کرده که پدرش ناپدید شده است. تا اینکه در تماس دختر خانواده با پلیس راز این جنایت خانوادگی پس از ۱۳ روز فاش شد.

۲۳۳۰۲

کد خبر 1226829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • عباس IR ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
    1 0
    اعتیاد عقل انسان را زایل می کند وقوه ادراکی اورا مختل می نماید.به نظر بنده اعتیاد فقط یک بیماری نیست بلکه فرد معتاد مجرم است وباید دستگیر وترک داده شده ودراردوگاه کار اجباری دوران نقاهت خود را طی نماید.من نمی دانم مردم تاچه زمانی بایدتقاص تصمیمات غیرمنطقی مسئولین در خصوص معتادان را بدهندعامل اکثریت ناهنجاریهای اجتماعی،از جمله سرقتها،جرح وقتلها و...معتادان هستند.آنانیکه اعتیاد را فقط بیماری می دانند در گناه کلیه اعمالی که توسط این افراد انجام می شود شریک هستندچرا که این تفکر موجب آزادی عمل معتادان و تشویق آنان به استمرار اعتیاد می شود.