باهنر: حبیبی هیچ‌گاه از کار تشکیلاتی سیاسی غفلت نکرد

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری پشت کار خاص سیاسی را مهمترین ویژگی برجسته محمد نبی حبیبی عنوان کرد.

محمدرضا باهنر، رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن اضهار تاثر از درگذشت ناگهانی محمد نبی حبیبی (دبیر کل حزب موتلفه اسلامی) گفت: آقای محمدنبی حبیبی فردی بسیار پایبند و تشکیلاتی بودند که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات بسیار زیادی را تقدیم ایران کردند.

وی با اشاره به بارزترین خدمات دبیر کل حزب موتلفه اسلامی افزود: آقای حبیبی به عنوان استاندار در استان‌های مختلف همچون خراسان، کرمان و فارس خدمات ارزشمندی ارائه کردند و روزمه کاری پر ثمر و درخشانی از خود به جای گذاشتند از سوی دیگر زحمات و تلاش‌های بی وقفه وی در بنیاد مستضعفان آن هم در آن مدت زمان طولانی، بر کسی پوشیده نیست.

باهنر یادآور شد: آقای حبیبی با وجود تمام مشغله‌ها هیچ گاه از کارتشکیلاتی و سیاسی غفلت نکرد و این پشتکار به نوعی سیاسی وی واقعا قابل توجه بوده، حتی در زمان حیات مرحوم آقای عسگر اولادی، آقای محمد نبی حبیبی با اینکه برایشان خیلی سخت بود، به اصرار آقای عسگر اولادی، دبیر کلی حزب را پذیرفتند و در تمام مراحل زندگی فردی معتدل، وعلاقه‌مند به ارزش‌های دینی بودند و انتظار می‌رود که بقیه دوستان راه وی را ادامه دهند.

29219

کد خبر 1226890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =