دلیل شکست مقابل ژاپن از نگاه کاپیتان تیم ملی

کاپیتان تیم ملی کشورمان در مصاحبه با سایت AFC گفت: اگر ما کمی خوش شانس بودیم و آن فرصت سردار آزمون در نیمه اول به گل تبدیل می شد نتیجه تغییر می کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ملی کشورمان شب گذشته در نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2019 امارات به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه 3 بر صفر باخت تا از این رقابت ها حذف شود.

اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی کشورمان در مصاحبه با سایت AFC گفت: به نظرم این جام برای بازیکنان جوان خوب بود و تجربه خوبی برای آنها به شمار آمد. ما در دیدار با ژاپن عملکرد خوبی را داشتیم و تا پایان بازی خوب تلاش کردیم. واضح است که ژاپن تیم خوبی است. آنها فشار زیادی را روی ما آوردند تا به فینال راه پیدا کنند. اگر ما کمی خوش شانس بودیم و آن فرصت سردار آزمون در نیمه اول به گل تبدیل می شد نتیجه تغییر می کرد.

وی افزود: اما این طبیعت فوتبال است. متاسفانه نتوانستیم امروز کاری کنیم. ما بازیکنان خوبی در ترکیب داشتیم. به نظرم تیم بازی خوبی را نیز انجام داد. با این وجود غیبت طارمی در این بازی تاثیرگذار بود. او در بازی های گذشته به ما خیلی کمک کرد. ما باهم پیروز شدیم و باهم باختیم. در این بازی با وجود تلاش زیاد تیم ولی پیروز نشدیم.

256 43

کد خبر 1226905

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =